Daniel Stroński Daniel Stroński 03.01.2018 09:13
Warframe. Duży Pakiet Wzmocnienia za darmo dla Plusowców
884V

Warframe. Duży Pakiet Wzmocnienia za darmo dla Plusowców

Warframe nie tylko uznawane jest za jedną z najlepszych darmowych gier na PS4, to jeszcze twórcy chwaleni są za uczciwe mikrotransakcje. Teraz Plusowcy mogą zgarnąć nieodpłatnie spory zastrzyk bonusów!

Warframe cieszy się bardzo dobrą opinią - i to nie tylko jak na grę free-to-play! Trzecioosobowa strzelanka w kooperacji z innymi graczami zawitała na PlayStation 4 wraz z premierą samej konsoli i od prawie 5 lat wciąż cieszy się zainteresowaniem. Pewnie, odblokowywanie czy ulepszanie sprzętu zajmuje trochę czasu, ale mikropłatności nie dają nieuczciwej przewagi i tytuł wymienia się jako przykład dla innych deweloperów.

Zobaczcie też całą styczniową ofertę gier w PlayStation Plus

Jeśli wracacie do Warframe albo może chcecie spróbować swoich sił po raz pierwszy - twórcy mają dla Was wyjątkową ofertę. Do 13 lutego ma być dostępny specjalny pakiet dla aktywnych subskrybentów usługi PlayStation Plus:

Wpis na Twitterze dotyczy co prawda amerykańskiego PS Store, lecz u nas pojawiła się dokładnie ta sama oferta. Warframe: PlayStation Plus Pakiet Wzmocnienia dostępny jest za darmo i zawiera:

  • 100 Platyn + 50,000 Kredytów do natychmiastowej rozbudowy arsenału;
  • Glaive + Skórka Obsydian – Glaive to unikatowa śmiercionośna broń, u boku pierwszych z Tenno;
  • 3-dniowy Wzmacniacz Biegłości*;
  • 3-dniowy Wzmacniacz Kredytów*.

* Wzmacniacze uaktywnią się od razu po zalogowaniu się w Warframe.

Pamiętajcie, żeby zgłosić się po to przed walentynkami! A nawet jeśli nie posiadacie Plusa, w Warframe (jak w każdą grę free-to-play) zagracie bez wymogu subskrypcji. Przypominamy zwiastun aktualizacji Plains of Eidolon.

Warframe - aktualizacja Plains of Eidolon

 

Źródło: Twitter (@PlayStation)

Tagi: Digital Extremes PlayStation 4 playstation plus Warframe