Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.01.2018 22:03
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Kwestia rodziców Rey wciąż otwarta
909V

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Kwestia rodziców Rey wciąż otwarta

Pochodzenie Rey - jedna z największych zagadek nowej trylogii Star Wars wciąż pozostaje otwarta. Tak twierdzi Rian Johnson - reżyser Ostatniego Jedi. Oczywiście, że spoilery.

Ostatni Jedi dostarczył nam odpowiedź na jedno z większych pytań postawionych przez Przebudzenie Mocy, a przynajmniej tak się wydawało, gdyż Rian Johnson w rozmowie z Huffington Post stwierdził, iż kwestia rodziców Rey wciąż pozostaje otwarta.

John Williams napisze motyw przewodni do Hana Solo

Najłatwiejsze dla Rey byłoby gdyby powiedzieć jej, tak to Twoi rodzice, a to Twoje miejsce na świecie. Najtrudniejsze zaś to powiedzenie jej: Nie dostaniesz odpowiedzi. To Cię nie zdefiniuje. Musisz sama znaleźć miejsce na tym świecie. Kylo użyje tego jako przewagi, sprawi że będziesz niepewna. Wszystko jest otwarte, nie piszę następnego filmu. J.J. Abrams i Chris Terrio to robią.

Z pewnością to „otwartość” zwróci największą uwagę fanów Star Wars i na nowo rozkręci teorie o pochodzeniu Rey. Z jednej strony Ostatni Jedi wskazywał na to, iż każdy może dzierżyć w sobie Moc, nawet osoba będąca z pozoru nikim.

Warto jednak pamiętać, że ostatnie słowo będzie należało do J.J. Abramsa, ze wcześniejszych słów Johnsona wynikało, iż reżyserzy epizodów nowej trylogii mają pełną dowolność do kreowania historii. Wszystko zależy więc od tego co wymyśli reżyser Przebudzenia Mocy.

Źródło: https://screenrant.com/star-wars-last-jedi-rey-parents-kylo-ren-truth/

Tagi: disney Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi lucasfilm rian johnson star wars: the last jedi