Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.12.2017 21:58
Dragon Ball. Nowy film opowie o historii Saiyan
2710V

Dragon Ball. Nowy film opowie o historii Saiyan

Toei Animation ogłosiło, że nowy film Dragon Ball opowie o pochodzeniu Saiyan. Niezatytułowany obraz będzie już 20 pełnometrażówką w ramach marki.

W czasie festiwalu Jump Festa, Toei Animation ogłosiło swoje plany na 20. film Dragon Ball. Akira Toriyama ma nadzorować scenariusz i design postaci. Nie zdradzono wiele szczegółów o tej animacji, wiemy jednak, że film zagłębi się w historii Saiyan i skupi się na tajemnicy niezwykłej siły Goku.

Dragon Ball FighterZ - nowe materiały video

Główny bohater Dragon Ball osiągnął ostatnio nowe, potężne formy – w których szczerze mówiąc się nie łapię, ale fani wiedzą o co chodzi ;) - nowy film ujawni, że Goku nie był pierwszym Saiyaninem, który odhaczył na swej liście te poziomy mocy. Główny bohater nadchodzącej pełnometrażówki Dragon Ball ma być niejaki Yamoshi, pierwszy który stał się Super Saiyan God. Wraz z Yamoshim film pokaże nam również kilku innych przedstawicieli „kosmicznych małp.”

Nie będzie to pierwszy raz gdy film Dragon Ball zabierze nas w przeszłość uniwersum. W 1990 roku poznaliśmy Bardocka, ojca Goku, mogliśmy również oglądać wielką bitwę z Friezą i zniszczenie planety Vegeta.

Niezatytułowany film Dragon Ball zadebiutuje w grudniu 2018 roku.

 

Źródło: https://screenrant.com/dragon-ball-movie-origin-saiyans/

Tagi: dragon ball Dragon Ball Z toei animation

Nie przegap