Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.12.2017 10:41
Tak mogła wyglądać nowa część Jet Set Radio
342V

Tak mogła wyglądać nowa część Jet Set Radio

Jet Set Radio to jedna z tych serii, która mimo swojej ogromnej niszy, posiada spore grono fanów. SEGA jednak nie ma w planach wskrzeszanie marki, co udowadniają ostatnie informacje.

Jet Set Radio debiutowało na Dreamcaście, trafiając później też na Xboksa, a ostatnią grą jest Jet Set Radio HD. SEGA nie planuje jednak żadnej kontynuacji w najbliższym czasie, o czym mogą świadczyć informacje od Dinosaurum Games, które z błogosławieństwem Sony udało się do Segi i pokazało propozycję nowej części Jet Set Radio.

Zgodnie z tym co studio napisało - SEGA odrzuciła ich propozycję i nie wyraziła jakiegokolwiek zainteresowania kolejną odsłoną Jet Set Radio. Jese Sosa z Dinosaurum Game przyznaje, że to był pierwszy krok, który miał sprawdzić, czy SEGA jest w ogóle zainteresowana wskrzeszaniem tej marki. Gdyby padły jakieś deklaracje - powstało by grywalne demo. Niestety dla fanów - Jet Set Radio przynajmniej w tym momencie nie wróci.

Pozostaje jedynie rzucić okiem na prototyp, który przygotowano.

Prototyp Jet Set Radio

 

Źródło: http://segabits.com/blog/2017/12/16/dinosaur-games-shares-their-jet-set-radio-visual-proof-of-concept-that-was-rejected-by-sega/

Tagi: Dinosaurum Games jet set radio Sega wideo