Jakub Barwiak Jakub Barwiak 13.12.2017 21:06
Kingsman 3 w planach reżysera
424V

Kingsman 3 w planach reżysera

Kingsman: Złoty krąg poradził sobie gorzej zarówno w sferze artystycznej, jak i finansowej, niż swój poprzednik. Mimo to jest szansa na trzecią odsłonę tej komiksowej serii.

Augus Bickerton, który zajmował się efektami specjalnymi w Kingsman: Złoty krąg, udzielił wywiadu w związku z premierą tego filmu na Blu-ray. W czasie rozmowy Bickerton został zapytany o to czy możliwe jest powstanie Kingsmana 3.

Powstanie Kick Ass 3?

Mieliśmy rozmowę na ten temat z Matthew Vaughnem i cóż… ma on w tym temacie plany.

Nie powinno dziwić, iż Vaughn rozważa powstanie Kingsmana 3. Obie części swoje zarobiły, więc powstanie trójki jest jak najbardziej możliwe. W momencie premiery Złotego kręgu, Vaughn wypowiadał się na temat potencjalnego sequela.

Jest w mojej głowie historia, która jak sądzę powinna być ukończona w końcu przyszłego roku. Oczywiście moglibyśmy stworzyć też spin-offy, filmy z nowymi agentami. Jest tyle opcji, jednak sądzę, że lepiej nie być zbyt chciwym.

Matthew Vaughn wyreżyserował obie, dotychczasowe części Kingsman. Mimo tego, iż ma on plany na kolejną, nie ma pewności, iż nawet gdyby powstawała, to on ją wyreżyseruje. Wszystko dlatego, iż filmowiec jest obecnie łączony z posadą reżysera drugiej części Człowieka ze Stali. Oczywiście nowe widowisko z Supermanem nie zostało jeszcze potwierdzone, jednak gdyby Vaughn faktycznie otrzymał propozycję pracy nad nim, wątpliwe jest aby odmówił.

Źródło: https://movieweb.com/kingsman-3-plans-director-matthew-vaughn/

Tagi: 20th Century Fox Kingsman: Złoty Krąg matthew vaughn