Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.12.2017 18:48
Nadciąga nowa odsłona Tomb Raider. Lara może powrócić już w przyszłym roku
1481V

Nadciąga nowa odsłona Tomb Raider. Lara może powrócić już w przyszłym roku

Twórcy nareszcie potwierdzili oficjalnie, że kolejna cześć Tomb Raider już się robi. Wszystko wskazuje również na to, że zagramy w przyszłym roku.

Powstanie kolejnej odsłony Tomb Raider nie jest niczym zaskakującym. Plotki wracają co kilka miesięcy, a swego czasu widzieliśmy nawet materiały i poznaliśmy rzekomy tytuł nowej przygody Lary Croft.

Shadow of the Tomb Raider - pierwsze wycieki materiałów

Tomb Raider powróci i już w przyszłym roku czeka nas pełnoprawna zapowiedź kolejnej odsłony jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier wideo. Twórcy chcieliby już dzisiaj ukazać nam efekt swojej pracy, ale nie mogą tego uczynić, bo jak stwierdzają - próbują nowego podejścia, cokolwiek to znaczy.

Krótka wiadomość mówi, że nowe Tomb Raider zostanie pokazane na jakimś dużym wydarzeniu w przyszłym roku. Prawdopodobnie chodzi o targi E3. Najważniejsza jest jednak informacja, że po zapowiedzi nie będziemy długo czekać aż gra trafi na rynek. Możliwe, że Square Enix pójdzie drogą firmy Bethesda, która zapowiada swoje produkcje stosunkowo krótko przed ich premierą. Jakie macie oczekiwania wobec kolejnej wyprawy panny Croft?

Źródło: Twitter (Tomb Raider)

Tagi: Crystal Dynamics playstation 4 Shadow of the Tomb Raider square enix Tomb Raider