redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 10.12.2017 02:03
Konkurs! Wygraj figurki Funko Pop z gry Horizon Zero Dawn
975V

Konkurs! Wygraj figurki Funko Pop z gry Horizon Zero Dawn

Jeśli jesteś fanem Horizon Zero Dawn i podobają ci się figurki serii Funko Pop, to wraz ze sklepem Pop! Vinyl zajmującym się sprzedażą figurek Funko Pop! mamy dla was konkurs.

W konkursie organizowanym wraz ze sklepem Pop! Vinyl zajmującym się sprzedażą figurek Funko Pop! do wygrania są figurki Funko Pop z gry Horizon Zero Dawn. Co trzeba zrobić by zgarnąć figurkę? Wystarczy zaprojektować własnego Funko Popa ze świata gier. Nie może być to jednak projekt, który był już dostępny (lub został zapowiedziany) w ofercie Funko Pop. Stworzone prace graficzne (rysunku, rendery graficzne, modele) nadsyłajcie na adres mailowy redakcja[małpa]pssite.com w tytule wpisując Konkurs Funko Pop.

Nagrodzimy trzy osoby w następującym formacie:

  • 1 miejsce - dwie figurki: Aloy oraz Watcher
  • 2 miejsce- figurka Erenda
  • 3 miejsce - figurka Kultysty

Prace możecie nadsyłać do 15 grudnia włącznie. Zwycięzcy zostaną wybrani przez redakcję i wyniki ogłosimy w niedzielę, 17 grudnia.

Jeśli nie znacie figurek Funko to pozwólcie na krótką informację na ich temat. Figurki kolekcjonerskie podbijają ostatnio świat dzięki relatywnie niedrogim pozycjom z świata gier, bajek czy światów takich jak MARVEL czy DC. Cena standardowych linii zaczyna się już od 49 zł od figurki oraz 29 zł za brelok. Ostatnio coraz więcej ukazuje się pozycji powiązanych z grami PlayStation i z pewnością flagowym tytułem będzie tutaj właśnie linia z Horizon Zero Dawn choć to nie wszystko. Dosłownie kilka dni temu zapowiedziana została również pozycja z premierą w kwietniu... pozycja nie byle jaka bo mowa tu o modelach z gry God of War będącej wciąż w przygotowaniu. Warto przejrzeć ofertę sponsora konkursu aby zobaczyć co jeszcze ciekawego z kategorii figurek z gier znajdzie się w jego ofercie.


 

Regulamin konkursu:

 

1. Konkurs organizowany jest przez przez serwis PSSite.com. Nagrody ufundował sklep popvinyl.pl.

2. Nagrodami w konkursie są figurki Funko Pop z gry Horizon Zero Dawn. Nagrody nie podlegają wymianie na wartości pieniężne.

3. Zadaniem biorącego udział w konkursie jest zaprojektowanie w formie graficznej własnego Funko Popa ze świata gier. Projekt musi być unikatowy, nie wchodzący w skład obecnej lub zapowiedzianej kolekcji Funko Pop. Prace graficzne należy nadsyłać na adres mailowy redakcja[małpa]pssite.com w tytule podając Konkurs Funko Pop. Prace nadesłane bez takiego tytułu wiadomości nie będą brane pod uwagę. Każdy uczestnik może nadesłać wyłącznie jedną pracę. Plagiaty i korzystanie z czyichś prac będą karane dyskwalifikacją.

4. Konkurs trwa do 15 grudnia. 17 grudnia zostaną ogłoszeni trzej zwycięzcy, których wybierze redakcja.

5. W konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy serwisu PSSite.com, osoby z nimi powiązane, a także osoby związane ze sklepem popviny.pl.

Tagi: konkurs