Harley Quinn powróci w samodzielnym filmie?

Filmy/seriale
704V
Harley Quinn powróci w samodzielnym filmie?
Jakub Barwiak | 01.12.2017, 19:17

Margott Robbie ma nadzieję jak najszybciej wrócić do roli Harley Quinn – o tym informowaliśmy Was wczoraj – dzisiaj aktorka zdradziła nad jakim filmem z uniwersum DC obecnie pracuje.

Do tej pory wydawało się, iż Harley Quinn dane nam będzie najszybciej zobaczyć w drugiej części Legionu Samobójców, okazuje się jednak, iż może być inaczej. Margot Robbie zdradziła iż pracuje nad samodzielnym filmem z Harley Quinn, niepowiązanym w żaden sposób z obrazami o których powstawaniu plotkowano.

Dalsza część tekstu pod wideo

Harley Quinn powróci w przyszłym roku?

Od jakiegoś czasu, pracuję nad samodzielnym filmem o Harley.

Zapytana o to czy chodzi o Gotham City Sirens lub film o Harley i Jokerze odparła.

Nie, to coś zupełnie innego.

Robbie powiedziała również odrobinę o samej sytuacji w uniwersum i Warner Bros.

Dzieje się teraz wiele rzeczy i w zasadzie nie jestem pewna co się dzieje. Szczerze, myślę, że nikt nie wie co będzie następną rzeczą, którą zrobimy. Jednak myślę, iż wszyscy chcą sprawić, że Harley wróci na ekran, wszyscy pracują więc nad różnymi pomysłami na to jak może to wyglądać.

Aktorka zdradziła, iż sama chciałaby wystąpić w filmie, w którym Harley Quinn współpracuje z innymi kobietami. Pasowałoby to do idei filmu Gotham City Sirens, nad którym miał pracować David Ayer.

W jakim filmie ostatecznie pojawi się Robbie? Na odpowiedź na to pytanie musimy czekać, aż Warner Bros ogarnie chaos w uniwersum DC.

 

Źródło: https://screenrant.com/margot-robbie-harley-quinn-spinoff-movie/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper