Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Snoke Sithem? Aktor odpowiada

Filmy/seriale
1360V
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Snoke Sithem? Aktor odpowiada
Jakub Barwiak | 30.11.2017, 23:28

Snoke Sithem? Na to pytanie odpowiedział Andy Serkis – aktor wcielający się w najbardziej tajemniczy charakter nowej gwiezdnowojennej trylogii.

Wokół Snoke’a narosło wiele fanowskich  teorii, część z nich mówiła o tym, iż postać ta jest starożytnym Lordem Sithów, inne z kolei zakładały, że "kosmiczny Gollum" to Darth Plagueis – mistrz Palpatine’a. Lucasfilm szybko zaprzeczył tejmu zaprzeczył. Okazuje się, że przywódca Najwyższego Porządku nie ma nic wspólnego z arcywrogami Jedi, a przynajmniej tak twierdzi Andy Serkis.

Dalsza część tekstu pod wideo

Reżyser Blade Runnera chciałby zabrać się za Gwiezdne Wojny

W rozmowie z Empire, aktor wspomniał o tym, o czym mówił już wcześniej, a więc o nienawiści i wrażliwości swojej postaci. Oficjalnie potwierdził również, iż Snoke nie jest Sithem.

Snoke jest cholernie mroczny, o wiele bardziej mroczny, niż Palplatine. Jest zniszczony przez swoje deformacje, jest więc dziwnie wrażliwy. Jednak pod tą wrażliwością jest intensywna nienawiść. Zdecydowanie nie jest Sithem, Jednak z pewnością jest przy tym bardziej ciemnym krańcu Mocy. Nie chcę zdradzić zbyt wiele, ale odsłonimy trochę faktów o nim.

Biorąc pod uwagę wypowiedź Serkisa i słowa Luke’a Skywalkera ze zwiastuna Ostatniego Jedi, mówiące o końcu Jedi, można spekulować o nowych aspektach Mocy, jakie poruszy Rian Johnson w swoim filmie. Szarość? A może coś innego? Tego przekonamy się już 14 grudnia.

Źródło: https://screenrant.com/star-wars-supreme-leader-snoke-sith/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper