Hellboy z oficjalną datą premiery

Filmy/seriale
572V
Hellboy z oficjalną datą premiery
Jakub Barwiak | 30.11.2017, 22:49

Lionsgate oficjalnie pochwaliło się datą premiery nowego Hellboya. Za skrypt filmu odpowiadać będzie twórca komiksu, w roli głównej znany ze Stranger Things – David Harbour.

 

Dalsza część tekstu pod wideo

Nowy Hellboy, w pierwotnych założeniach miał być częściową kontynuacją filmów Guillermo del Toro, pomysł ten zarzucono po tym, jak stołek reżysera przejął Neil Marshall (Zejście).

Pierwsze zdjęcie nowego Hellboya

Wizja Marschalla na markę ma różnić się od tej zaproponowanej przez del Toro, nowa odsłona przygód Hellboya ma być bardziej mroczna, dojrzała, film celuje również w kategorię wiekową „R”.

Wytwórnia Lionsgate zaplanowała premierę na styczeń 2019 roku, film ma pojawić się w kinach tydzień po innym nietypowym, superbohaterskim obrazie: Glass, M. Nighta Shyamalana. Widowiska te nie powinny jednak ze sobą bezpośrednio konkurować, gdyż Glass ma być bardziej kameralną produkcją, niż Hellboy.

Filmy del Toro skupiały się na elementach fantastycznych, obecnych w komiksach Mignoli, reboot marki ma celować w tą bardziej przerażającą stronę oryginału. Biorąc pod uwagę doświadczenie reżysera w kinie grozy, wydaje się być to ciekawym pomysłem.

 

Źródło: https://screenrant.com/hellboy-movie-reboot-release-date/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper