Liga Sprawiedliwości. Twórca Deadpoola również chciałby wersji Zacka Snydera

Filmy/seriale
660V
Liga Sprawiedliwości. Twórca Deadpoola również chciałby wersji Zacka Snydera
Jakub Barwiak | 27.11.2017, 20:03

Rob Liefeld – twórca Deadpoola dołączył do, coraz liczniejszego, grona osób mniej i bardziej znanych, które chciałyby zobaczyć Ligę Sprawiedliwości, w wersji przygotowanej wyłącznie przez Zacka Snydera.

Mimo zebrania lepszych ocen, niż Batman v Superman, chaotyczny proces produkcyjny Ligi Sprawiedliwości spowodował, iż najnowsze widowisko DC spotkało się jedynie z letnim przyjęciem ze strony krytyków i mocno mieszanym ze strony widzów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Liga Sprawiedliwości miała być znacznie dłuższa

W międzyczasie pojawiły się również głosy mówiące o publikacji Ligi Sprawiedliwości, w oryginalnej wersji Zacka Snydera. Jedną z tych osób okazał się Rob Liefeld – twórca Deadpoola.

Liefeld wrzucił tweeta, w którym napisał, iż zdecydowanie chciałby obejrzeć oryginalną, „snyderową” wersję Ligi Sprawiedliwości. Przypomnijmy, iż Warner Bros. rzekomo wymogło skrócenie długości trwania Ligi Sprawiedliwości do dwóch godzin, przy czym pierwotna wersja w reżyserii Zacka Snydera, miała wynosić trzy.

Twórca Deadpoola nie jest odosobniony w swojej opinii. W gronie ponad 130 tysięcy osób, które podpisały petycję w tej sprawie, znajduje się chociażby kaskader Bena Afflecka. Sam Zack Snyder stara się trzymać z dala od całej dramy, co ciekawe jednak polubił on post, umieszczony w mediach społecznościowych, w którym znajdował się link do petycji.

Źródło: https://screenrant.com/rob-liefeld-zack-snyder-cut-justice-league/

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper