Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.11.2017 18:42
Project Cars 2 na PS4 Pro trzema trybami graficznymi
803V

Project Cars 2 na PS4 Pro trzema trybami graficznymi

Project Cars 2 otrzymało niedawno wersję demonstracyjną, która oferuje nowe opcje graficzne dla właścicieli PlayStation 4 Pro. Pełna gra otrzyma niedługo stosowną aktualizację oraz pierwsze rozszerzenie DLC.

Project Cars 2 zostanie niedługo rozbudowane o dodatek "Fun Pack". Wprowadzi on do gry następującą zawartość: dwa nowe tory, cztery wydarzenia w karierze oraz osiem aut. Tytuł może również liczyć na aktualizację, która doda do gry nowe tryby graficzne znane z udostępnionej ostatnio wersji próbnej. 

Project Cars 2 - demo gry już dostępne

Project Cars 2 po aktualizacji pozwoli posiadaczom PlayStation 4 Pro wybrać jedną z trzech opcji graficznych. Funkcje zostały przetestowane przez niezastąpioną ekipę z Digital Foundry. Otrzymamy dostęp do trybów:

  • Wyższa rozdzielczość - dynamiczne skalowanie rozdzielczości, ale z o wiele wyższą wartością minimalną. Tytuł na PS4 Pro będzie działać w 1152p do 1440p
  • Ulepszona grafika - zauważalnie większa ilość detali na trasie dorównująca poziomem wersji z Xbox One X. W tym wypadku rozdzielczość może jednak spaść do poziomu 882p.
  • Wydajność - gra celuje w stałe 60 klatek na sekundę. Wersja na PS4 Pro oferuje wówczas wahania rozdzielczości na poziomie 972p do 1440p, ale przez większość czasu działa w jakości full HD - 1080p. Tytuł może zaliczać delikatne spadki w trakcie deszczowej pogody.

Posiadacze odbiorników full HD ucieszą się ze wsparcie funkcji downsampling. Dzięki temu tytuł zaoferuje lepsze wygładzenie krawędzi.

Project Cars 2 - zwiastun premierowy 

 

 

Źródło: Facebook (Bandai Namco)

Tagi: Bandai Namco demo digital foundry dlc playstation 4 project cars 2 Slightly Mad Studios wideo

Nie przegap