Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.11.2017 12:26
Dark Souls animowane jak Cuphead - poznajcie Cupsouls
679V

Dark Souls animowane jak Cuphead - poznajcie Cupsouls

Cuphead robi teraz prawdziwą furorę. To wymagająca platformówka i shoot 'em up o wyjątkowym stylu artystycznym. 64Bits postanowiło sprawdzić, jak w takim charakterze mogłoby wyglądać Dark Souls.

Cuphead cieszy się dużą popularnością - od premiery rozeszła się w ponad milionie sztuk - i dużą tego zasługą jest wyjątkowy styl artystyczny nawiązujący do amerykańskich kreskówek z lat 30. Niestety, jako użytkownicy konsol Sony nie mamy co liczyć na to, że gra kiedyś pojawi się na PlayStation 4.

Cuphead na PS4? Nie ma na to żadnych szans

Wysoki poziom trudności Cuphead przyczynił się do tego, że gra niejednokrotnie została porównana do Dark Souls. Samo porównanie jest nie na miejscu, bo nie możemy przecież każdej trudniejszej gry przyrównać do słynnych produkcji From Software, ale takie mamy niestety czasy. Niemniej, 64Bit postanowiło sprawdzić jak wyglądałoby Dark Souls w stylu znanym z debiutanckiej gry StudioMDHR.

Cupsouls - prezentacja na wideo

Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę świetnie. Nie jest to co prawda próbka rozgrywki (jak przyznają sami autorzy), a po prostu animacja. Gdyby istniała odpowiednia modyfikacja, wielu pewnie by się skusiło. Jak Wam się podoba?

Tagi: Cuphead cupsouls dark souls wideo

Nie przegap