Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.11.2017 10:32
Serwery Demon's Souls zostaną wyłączone
1198V

Serwery Demon's Souls zostaną wyłączone

Demon's Souls czyli gra, która wykreowała nowy nurt, doczeka się zamknięcia serwerów w Japonii w przyszłym roku. Jeśli chodzi o Europę i Stany Zjednoczone - takich planów na razie nie ma.

Demon's Souls to RPG akcji osadzone w mrocznym świecie fantasy. Tworzymy swoją postać kreując jej wygląd i atrybuty, decydując tym samym w jaki sposób będziemy walczyć. Do dyspozycji mamy wiele różnych broni począwszy o krótkich jednoręcznych mieczy, a kończąc na wielkich toporach; do tego dochodzi możliwość korzystania z czarów.Ten wyjątkowy tytuł cechuje wysoki, ale sprawiedliwy poziom trudności.

Więcej informacji o Demon's Souls

Kolejna wyjątkowa cecha Demon's Souls to możliwości zabawy z innymi graczami. Możliwe jest pozostawianie sobie wskazówek (z dostępnych w grze słów), tudzież wprowadzanie innych w błąd. Do tego dochodzi możliwość pomagania sobie - możliwe jest dołączenie do innych lub zaproszenie innych do siebie. Funkcja ta jednak jest ograniczona, bo grać wspólnie można do pokonania bossa lub zgonu. W grze innego gracza możemy pojawić się również jako boss, znacznie utrudniając walkę.

Na oficjalnym profilu serii Dark Souls, pojawiła się informacja o wyłączeniu serwerów Demon's Souls na całym świecie 28 lutego.

Z tych wszystkich funkcji nie będą mogli korzystać gracze w Japonii. Usługi sieciowe dla Demon's Souls zostaną tam wyłączone. Nastąpić to ma 28 lutego przyszłego roku, o czym poinformowało Sony Interactive Entertainment Japan Asia. Jeśli chodzi o nasz region, to serwerami zarządza Atlus, które na ten moment nie wspominało o niczym podobnym.

Demon's Souls - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://gematsu.com/2017/11/demons-souls-online-services-end-february-28-japan

Tagi: Demon's Souls From Software Namco-Bandai Games playstation 3

Nie przegap