Venom. Ikoniczny złoczyńca w filmie?

Filmy/seriale
958V
Venom. Ikoniczny złoczyńca w filmie?
Jakub Barwiak | 24.11.2017, 20:17

Mark Mene – jeden z trenerów Toma Hardy’ego, na planie filmu Venom, w najnowszym wywiadzie zdradził kilka informacji o treningu gwiazdora, jednak co istotniejsze być może zapowiedział też pewnego, ikonicznego złoczyńcę.

Po latach spekulacji, prace nad filmem Venom w końcu ruszyły, nie mogliśmy co prawda zobaczyć jeszcze żadnego zdjęcia Toma Hardy’ego w roli słynnego antybohatera, aktor wrzucił jednak na media społecznościowe kilka zdjęć z jego przygotowań do widowiska Sony.

Dalsza część tekstu pod wideo

W sieci pojawił się ostatnio interesujący materiał, w którym Mark Mene – trener Hardy’ego na planie Venoma – opowiada o pracy ze słynnym aktorem. Mane opisuje Hardy’ego jako skromnego i twardo stąpającego po ziemi. W jednym z wypowiedzianych przez niego zdań przemknęła się także niezwykle intrygująca informacja.

Świat będzie mógł zobaczyć jednego z najmroczniejszych, najbardziej potężnych złoczyńców, jakich kiedykolwiek stworzył Marvel. To będzie rzeź.

Co jest takiego intrygującego w tym zdaniu? Otóż na koniec Mane użył słowa carnage, przez co jego wypowiedź można odczytywać na dwa sposoby i traktować jako zapowiedź pojawienia się w filmie postaci Carnage’a – rywala Venoma, złoczyńcy który podobnie Eddie Brock przywdziewa kosmiczny symbiont. Potwierdzałoby to plotki, które mówiły o obecności tej postaci w widowisku Sony.

Do premiery filmu pozostało jednak masę czasu, czeka nas więc sporo czekania, zanim dostaniemy jakiekolwiek oficjalne potwierdzenie, bądź zaprzeczenie tej informacji. Na razie pozostaje nam analizować kolejne plotki i nieoficjalne doniesienia.

Źródło: https://screenrant.com/venom-tom-hardy-trainer/

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper