Jakub Barwiak Jakub Barwiak 14.11.2017 19:59
Jak dużą część Ligi Sprawiedliwości nakręcił Joss Whedon?
326V

Jak dużą część Ligi Sprawiedliwości nakręcił Joss Whedon?

Wiemy w końcu jak dużą częścią Ligi Sprawiedliwości okazały się być dokrętki Jossa Whedona. Sprawę wyjaśnił jeden z producentów widowiska.

W ostatnich miesiącach docierały do nas liczne plotki dotyczące, rzekomo intensywnych, dokrętek dzięki którym Whedon miał w znacznym stopniu zmienić Ligę Sprawiedliwości, a nawet i jej zakończenie. W kontrze tym doniesieniom pojawiały się te mówiące o tym, iż reżyser Avengers jedynie wprowadzał ostatnie szlify do wizji Zacka Snydera.

Wonder Woman 2 - nowa data premiery

Producent Charles Roven postanowił zakończyć ten spór i w rozmowie z The Washington Time wypowiedział się na temat nietypowego procesu produkcyjnego najnowszego widowiska DC.

Naszym celem jest sprawienie, aby oglądany film był spójny. Joss wprowadził do niego kilka rzeczy, jednak większość pracy jaką mieli wykonać aktorzy była już zrobiona. Powiedzmy, że 80-85 procent filmu było pierwotnie nakręcone. Zostało więc 15,-20 z którym mógł coś zrobić.

15-20 procent ogólnego materiału nie jest wielką liczbą, ciekawe jednak nad jakimi aspektami pracował Whedon. Najbardziej prawdopodobna wydaje się być ta wersja zdarzeń, w której skupił się on głównie na dialogach i chemii między postaciami, a więc na tym, na czym zna się najlepiej.

Jak będzie naprawdę, przekonać będziemy mogli się już w najbliższy piątek, gdy Liga Sprawiedliwości w końcu pojawi się w naszych kinach.

Źródło: https://screenrant.com/justice-league-joss-whedon-reshoots-amount/

Tagi: DC Joss Whedon justice league liga sprawiedliwości warner bros zack snyder

Nie przegap