Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.11.2017 19:11
Call of Duty: WW2 i pierwsze chwile z mrocznymi Nazi Zombies
656V

Call of Duty: WW2 i pierwsze chwile z mrocznymi Nazi Zombies

Ostatnio mogliśmy podziwiać pierwszy kwadrans z kampanii fabularnej Call of Duty: WW2. Teraz przyszła pora na początek trybu Nazi Zombies.

Call of Duty: WW2 nie mogło się obejść bez trybu Nazi Zombies. Ten i jemu podobne wariacje zabawy to już nieodłączny element serii. Tegoroczna odsłona idzie mocno w stronę horroru i przedstawi makabryczną wizję potwornych eksperymentów. 

Call of Duty: WW2 - tak zaczyna się kampania fabularna

Call of Duty: WW2 ponownie zaoferuje kooperacyjne szaleństwo skupione na wspólnej eksterminacji nacierających fal zombie. Nowe wideo przedstawia pierwsze 15 minut z tego trybu. Możemy zobaczyć jak zaczyna się zabawa i poznać ekipę bohaterów. Wygląda to naprawdę fajnie i klimatycznie. Fani mogą spać spokojnie, bo otrzymają najlepsze elementy z wcześniejszych odsłon..

Call of Duty: WW2 - 15 minut z Nazi Zombies

Call of Duty: WW2 pojawi się na rynku już jutro. Będzie to wielce oczekiwany powrót do korzeni i przeszłości. Część fanów od lat domagała się osadzenia akcji w czasach drugiej wojny światowej. Twórcy podeszli do tematu bardzo poważnie i przygotowana kampania ma być niezwykle wierna historycznym realiom. Miejmy nadzieję, że otrzymamy brutalną i dołującą opowieść, która ukaże nam prawdziwe piekło i dramat wojny.

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 nazi zombie Sledgehammer Games wideo

Nie przegap