Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.11.2017 12:24
The Walking Dead: The Telltale Series Collection już za miesiąc
487V

The Walking Dead: The Telltale Series Collection już za miesiąc

The Walking Dead pojawi się w kompletnym wydaniu już 5 grudnia. Telltale Games tym razem jednak zrobiło coś więcej poza przepakowaniem trzech sezonów serii w nowe pudełko.

Telltale Games postanowiło pójść tym razem krok dalej. The Walking Dead: The Telltale Series Collection znajdziemy trzy sezony ichniejszego The Walking Dead w niezmienionej fabularnie formie. Jednak pierwszy i drugi sezon zostały przeniesione na nowszą wersję silnika, co przekłada się na znaczący (jak na te studio) skok graficzny, którym deweloper nie omieszkał się pochwalić.

Zmiany dotyczą przede wszystkim rozdzielczości obrazu, efektów graficznych, minimalnie lepszych modeli postaci i znacznie lepszych tekstur, które - jak pokazuje porównanie poniżej - potrafią straszyć nie bardziej niż prawdziwe żywe trupy.

Premierę The Walking Dead: The Telltale Series Collection zaplanowano na 5 grudnia w cyfrowej i pudełkowej dystrybucji, w cenie 199 złotych. Poza trzema sezonami, wydanie zawierać będzie także trzyodcinkową przygodę Michonne oraz 400 Days.

Jednocześnie potwierdzono, że ostatni sezon, noszący roboczy tytuł The Walking Dead: The Final Season, pojawi się w 2018 roku i jako scenarzysta wróci Gary Whitta, który odpowiada m.in. za pierwszy sezon growego The Walking Dead, Łotr 1: A Star Wars Story i The Book of Eli.

The Walking Dead: The Telltale Series Collection - zwiastun kolekcji

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: playstation 4 Telltale Games The Walking Dead: The Telltale Series Collection wideo