Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.10.2017 18:44
Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds starczy nawet na 15 godzin!
1198V

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds starczy nawet na 15 godzin!

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds doczekało się nowych szczegółów. Wiemy dzięki temu, że możemy liczyć na poprawę najbardziej krytykowanych elementów podstawowej gry i naprawdę długi czas zabawy.

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds zaoferuje nowe drzewko umiejętności skupione na podróżowaniu. Dostaniemy chociażby umiejętność pozwalającą na pozyskiwanie materiałów ze znalezionych przedmiotów. Twórcy pozwolą rozwinąć Aloy w taki sposób, aby zwiększyć szansę na wypadanie rzadkich rzeczy. Zdradzono również nowy atak wykonywany w trakcie jazdy, który pozwoli zadać ogromne obrażenia.

Horizon Zero Dawn - szczegóły aktualizacji 1.40

Jeśli chodzi o zawartość to ma ona starczyć na około 15 godzin grania i zaoferuje graczom nowy wątek fabularny oraz mnóstwo zadań pobocznych. Tym razem zostaniemy lepiej zachęceni do ich wykonywania. Przemodelowano model nagród, aby gracze mogli w ten sposób pozyskać cenne zbroje, bronie i inne przedmioty.

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds - zwiastun PGW 2017

Twórcy nie pozostali głusi na słowa krytyki. Jeden z zarzutów odnośnie Horizon Zero Dawn polegał na słabej mimice twarzy. Guerilla Games postanowiło poprawić ten aspekt i konwersacje prowadzone w trakcie The Frozen Wilds mają być nie tylko sprawniej zaprojektowane, ale i bardziej dynamiczne za sprawą lepszych ujęć kamery. Niestety, dotyczy to tylko rozmów z dodatku.

Osoby zapoznające się z dodatkiem wychwalają wygląd śniegu i nowe, bardziej zaskakujące aktywności. Wygląda więc na to, że otrzymamy rozszerzenie najwyższej jakości i warte swojej ceny, na które nie powinni narzekać nawet zatwardziali przeciwnicy DLC.

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds pojawi się na rynku w dniu 7 listopada.

Źródło: http://www.thesixthaxis.com/2017/10/31/hunting-a-daemon-in-horizon-zero-dawns-the-frozen-wilds-expansion/

Tagi: Guerrilla Games horizon zero dawn playstation 4 Sony Interactive Entertainment the frozen wilds wideo

Nie przegap