SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.10.2017 16:09
Metal Gear Solid V - PS4 Pro vs PS4
1636V

Metal Gear Solid V - PS4 Pro vs PS4

Od rana dostępna jest aktualizacja Metal Gear Solid V: The Phantom Pain dodająca obsługę PS4 Pro. Konami zrobiło nam niespodziankę z której nie każdy jest zadowolony. Dlaczego? Narzekania dotyczą m.in. braku wsparcia dla technologii HDR.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain na PS4 Pro ma działać lepiej. Tyle wiemy z oficjalnej informacji wypuszczonej przez Konami. Co firma rozumie przez ten lakoniczny komentarz? Czy poprawie uległa rozdzielczość obrazu? O tym nikt się nie zająknął, więc ludzie w Sieci sami postanowili sprawdzić. I okazuje się, że jakaś tam różnica jest.

Przede wszystkim - gra na PS4 Pro trzyma znacznie częściej stałe 60 klatek na sekundę, co na zwykłym PS4 czasami nie miało miejsca. Oprócz tego, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain na prosiaku działa w rozdzielczości 1440p, co przekłada się na wyraźniejszy obraz. Nie jest to taki skok na jaki niektórzy liczyli, ale osoby z wprawnym okiem zauważą różnicę, nawet na porównaniu dostępnym na wideo poniżej.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - PS4 Pro vs PS4

Warto tu zaznaczyć, że poprawki czekają także na Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, ale tylko jeśli kupiliśmy pakiet Metal Gear Solid V: The Definitive Experience. W innym wypadku obejdziemy się smakiem.

Tagi: Kojima Productions Konami metal gear solid v: the phantom pain playstation 4 playstation 4 pro wideo