Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.10.2017 09:50
Call of Duty WW2 na zwiastunie mapy Carentan - szczegóły pierwszego DLC
806V

Call of Duty WW2 na zwiastunie mapy Carentan - szczegóły pierwszego DLC

Call of Duty WW2 to długo oczekiwany powrót do drugiej wojny światowej. W związku z trwającym właśnie PGW 2017 pojawił się nowy zwiastun jednej z najfajniejszych map i informacje na temat pierwszego DLC.

Prace nad Call of Duty WW2 już ukończone, premiera już tuż tuż, a w międzyczasie poznajemy kolejne szczegóły na temat najnowszego dzieła Sledgehammer Games. Wczoraj poznaliśmy kolejną część polskiej obsady pracującą nad dubbingiem, a wcześniej dowiedzieliśmy się, że potrzebować będziemy co najmniej 80GB wolnego miejsca na dysku PlayStation 4.

Call of Duty WW2 zajmie sporo miejsca na dysku PS4

Trwa właśnie tegoroczne Paris Games Week, na którym pojawił się nowy zwiastun Call of Duty WW2. Skupia się na mapie Carentan, czyli jednej z ulubionych w społeczności fanów Call of Duty. Powróci ona w najnowszej odsłonie. Poniższy zwiastun zaprezentuje ją w akcji.

Call of Duty WW2 - zwiastun z PGW 2017

Nowa mapa pojawi się jako bonus dla posiadaczy przepustki sezonowej. W przyszłości mają pojawić się jeszcze 4 paczki. Będą one zawierać nowe oraz ikoniczne mapy w nowych wersjach, nowe War Missions i nowe rozdziały do trybu Nazi-Zombies. Pierwsza paczka ma pojawić się 30 stycznia 2018 roku.

Call of Duty WW2 ma pojawić się 3 listopada. Mapa zaprezentowana na nowym zwiastunie to kolejna rzecz mająca skierować nową odsłonę ku klasyce. Gracze chcieli powrotu do drugiej wojny światowej, tym bardziej, że futurystyczne klimat nie przypadły wielu do gustu. Jednak nie tylko osadzenie akcji ma tutaj znaczenie. Również założenia rozgrywki mają być zbliżone do klasyki, choć wciąż obecne będzie zdobywanie poziomów i zyskiwanie tym sposobem dostępu do kolejnych usprawnień.

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 pgw 2017 playstation 4 Sledgehammer Games wideo