Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.10.2017 20:18
War Thunder obchodzi 5-lecie. Twórcy oferują zniżki i bonusy
488V

War Thunder obchodzi 5-lecie. Twórcy oferują zniżki i bonusy

War Thunder to jedna z najpopularniejszy gier free to play dostępnych na PS4. Tytuł obchodzi piąte urodziny, więc twórcy zamierzają świętować i nagrodzić użytkowników serią bonusów.

War Thunder to darmowa gra MMO pozwalająca rozegrać historyczne walki z okresu drugiej wojny światowej. Użytkownicy mogą zasiąść za sterami samolotów lub czołgów, a nawet wcielić się w marynarzy. Produkcja Gaijin Entertainment cieszy się dużą popularnością i obchodzi właśnie swoje piąte urodziny. Z tej okazji rozpoczęło się specjalne wydarzenie w formie serii zniżek.

War Thunder aktualizacja 1.69 już dostępna

War Thunder ma już 5 lat. Impreza urodzinowa rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 6 listopada. Przez najbliższe dni możecie sporo zaoszczędzić, a nawet zdobyć za darmo pojazdy. Twórcy przedstawiają szczegóły

Od 31 października do 2 listopada będą rozdawane maszyny. W ostatni dzień października zostanie podany specjalny kod, który upoważni Was do darmowego zdobycia specjalnego czołgu lub samolotu:

  • Wygrajcie 5 razy na jednostkach naziemnych a zdobędziecie M8
  • Wygrajcie 5 razy na samolotach a zdobędziecie I-29
  • Osiągnięcia mogą być wykonywane w bitwach losowych (w trybie EC oraz PvE nie będą naliczane).
  • Powinniście użyć maszyn ery 3 lub wyższej.
  • Aktywność bitewna powinna wynosić powyżej 60%.

Od dzisiaj do dnia 1 listopada aktywne będą 50% zniżki na wszystkie modyfikacje, zapasowe użycia i talizmany. O połowę taniej kupimy też konto premium na 90 lub 365 dni.

Od 1 do 8 listopada funkcjonować będzie 50% zniżki na zestawy z PS Store. (nie dotyczy to pojazdów dodanych w aktualizacji 1.71 i morskich zestawów)

2 listopada pierwsze nasze zwycięstwo będzie nagradzane aż pięciokrotną premią do PB i SL

1 listopada ruszy też quiz, który pozwoli zdobyć kilka nagród. Te będą zależne od tego jak długo gracie w War Thunder. Jeśli jesteście z twórcami krócej niż dwa lata to możecie liczyć na 200% PB i SL na jedną bitwę. Każdy kolejny rok zapewni Wam premię wyższą o 100% (jej maksymalna ilość może więc wynieść 500%). Twórcy obiecują również wyjątkowe oznaczenia i dekoracje 3D, które zdobędzie w trakcie grania.

 

Źródło: https://warthunder.com/pl/news/2995-wydarzenie-pi%C4%85ta-rocznica-war-thunder-pl

Tagi: Choice Provisions free-to-play Gaijin Entertainment Corp playstation 4 urodziny war thunder