Jakub Barwiak Jakub Barwiak 26.10.2017 12:37
Legion Samobójców 2. Początek zdjęć już wkrótce?
413V

Legion Samobójców 2. Początek zdjęć już wkrótce?

Czekacie na Legion Samobójców 2? Mamy dla Was dobre wieści, okazuje się, że już wkrótce mogą ruszyć zdjęcia do tej produkcji.

Według najnowszych doniesień, zdjęcia do Legionu Samobójców 2 mają ruszyć już na wiosnę przyszłego roku. Dotychczasowo wszystkie filmy DC notowały dobre wyniki finansowe, nie zyskiwały jednak uznania krytyków, dopiero Wonder Woman udało się to osiągnąć, co dodało kopa przedsięwzięciu Warner Bros.

Liga Sprawiedliwości 2 w produkcji

Według portalu My Entertainmen World, zdjęcia do drugiej części Legionu Samobójców mają ruszyć już w połowie marca 2018 roku. Jeśli doniesienia te okazałyby się prawdziwe, DC miałoby jedynie pięć miesięcy na ogłoszenie dotyczące obsady i twórców obrazu, a być może także i założeń fabularnych.

Mimo szybkiego ogłoszenia następcy pierwszego Legionu, sprawy dotyczące powstawania dwójki uległy spowolnieniu. Spowodowane mogło to być faktem, iż Warner Bros. poszukiwało następcy Davida Ayera, który miał zająć się innym widowiskiem z uniwersum DCGotham City Sirens (o którym też ostatnio cicho). Kandydatem, który podobno ma przejąć stanowisko Ayera jest Gavin O’Connor (Księgowy), który ponadto ma napisać scenariusz do Legionu Samobójców 2. Co ciekawe również Jared Leto – wcielający się w uniwersum DC w rolę Jokera – uważał, że byłby świetnym reżyserem tego filmu.

W międzyczasie plotkowano o kilku produkcjach z postaciami, które pojawiły się w Suicide Squad. Mówiono między innymi o Gotham City Sirens (film o „złych kobietach” z Gotham i okolic) i romantycznym filmie akcji z Jokerem i Harley Quinn. Jeżeli jednak informacje o wiosennym starcie produkcji drugiego Legionu się potwierdzą, to właśnie ten film powinniśmy zobaczyć jako pierwszy.

Źródło: https://screenrant.com/suicide-squad-2-march-2018-filming-start/

Tagi: DC legion samobójców 2 suicide squad 2 warner bros

Nie przegap