Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.10.2017 12:06
Rocket League otrzyma nowe pudełkowe wydanie
268V

Rocket League otrzyma nowe pudełkowe wydanie

Rocket League bije rekordy popularności. Tym samym Warner Bros. postanowiło przejąć prawa do dystrybucji pudełkowej i zaoferować wznowione wydanie.

Rocket League nie trzeba nikomu przedstawiać. Nietypowe połączenie piłki nożnej i wyścigów zyskało sobie wielu entuzjastów, dlatego zainteresowanie nie maleje. W samą grę zagrało ponad 30 milionów graczy, z czego co najmniej milion z nich zakupiło sobie edycję pudełkową.

Rocket League. Pudełkowe wydanie gry przekroczyło próg miliona sprzedanych sztuk

W przyszłości pojawi się jednak kolejne wydanie pudełkowe Rocket League. Dystrybucją zajmie się Warner Bros., którego przedstawiciele widzą ogromną popularność gry. Nie znamy jeszcze szczegółów nowego wydania, ale Psyonix cieszy się na współpracę.

Warner Bros. udowodniło już, że potrafi być świetnym partnerem. Współpracowaliśmy z nimi w zeszłym roku przy DLC Batman v Superman dla Rocket League. Byliśmy pod wrażeniem ich wiedzy, profesjonalnego podejścia do sprawy oraz entuzjazmu jaki przejawiają w stosunku do gier. To wymarzeni partnerzy, którzy pomogą nam wynieść Rocket League na wyższy poziom.

Więcej szczegółów ma pojawić się wkrótce, a tymczasem przypominamy jeden z oficjalnych zwiastunów.

Rocket League - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://www.gamesindustry.biz/amp/2017-10-26-warner-bros-takes-over-rocket-league-retail-rights-from-505-games

Tagi: playstation 4 Psyonix Rocket League warner bros

Nie przegap