Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.10.2017 20:29
Dead by Daylight. Freddy Krueger trafi jutro do gry
694V

Dead by Daylight. Freddy Krueger trafi jutro do gry

Dead by Daylight otrzyma jutro kolejną postać znanego mordercy. Twórcy kontynuują inicjatywę wprowadzania do gry ikonicznych złoczyńców z filmowych horrorów i przedstawiają najnowszego członka obsady grozy - Freddy'ego Kruegera.

Dead by Daylight już jutro otrzyma nowy dodatek DLC. Wprowadzi on do gry jedną z najbardziej ikonicznych postaci kina grozy. Chodzi rzecz jasna o Freddy'ego Kruegera z filmowej serii "Koszmar z Ulicy Wiązów". Antybohater doczekał się dzisiaj pełnoprawnego zwiastuna zapowiadającego jego występ.

Dead by Daylight - Freddy Krueger nie pozwoli Wam zasnąć

Dead by Daylight pozwoli od jutra zagrać jako Freddy Krueger. Władca koszmarów zapowiedziany został specjalnym wideo, na którym możemy ujrzeć jego ikoniczną czapkę, rękawicę z pazurami i obowiązkowy sweter. Zabrakło jednak faktycznej rozgrywki z jego udziałem, a szkoda.

Dead by Daylight - dodatek A Nightmare on Elm Street

Dead by Daylight to asymetryczny horror wieloosobowy, gdzie jeden gracz wciela się w mordercę, a reszta użytkowników odgrywa rolę jego ofiar. Tytuł cieszy się całkiem sporą popularnością i jest nieustannie rozwijany. W ostatnim czasie twórcy wprowadzają do swojej gry ikonicznych złoczyńców z kina grozy. W ten sposób do produkcji trafił Michael Myers z "Halloween" oraz Leatherface z "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną".

Źródło: YouTube (Dead By Daylight)

Tagi: Behaviour Digital Dead By Daylight dlc freddy krueger playstation 4 Starbreeze wideo

Nie przegap