Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.10.2017 15:32
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy nową ofertą tygodnia w PS Store
1448V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy nową ofertą tygodnia w PS Store

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to świetny przykład na to, jak powinno się wracać do kultowych klasyków. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji się o tym przekonać, być może teraz skorzystacie z okazji. Trylogię można nabyć w niższej cenie w PS Store.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawiło się w czerwcu tego roku i z miejsca stało się jedną z najchętniej kupowanych gier w tamtym okresie. Można to przypisać braku większych premier w tym czasie, ale bez wątpienia duże znaczenie ma tu niska cena oraz kultowy status zwariowanego jamraja.

Crash Bandicoot otrzyma figurki i inne produkty od NECA

Kolejną rzeczą, która sprawia, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest tak atrakcyjne to braki w gatunku. Nie ma dzisiaj zbyt wielu gier platformowych, a na pewno nie w takim stylu. To w pełni klasyczna mechanika podana w nowej oprawie - Vicarious Visions chciało dokładnie przenieść to co cechowało hity z PlayStation i nie było to łatwe zadanie, bo deweloperzy nie mieli dostępu do oryginalnych plików.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić owoców ich pracy, być może skusicie się teraz. Do dnia 2. listopada grę można kupić taniej w PlayStation Store.

Poniżej z kolei znajdziecie materiał wideo, na którym ukazany jest początek trzeciej odsłony w nowej wersji.

Crash Bandicoot Warped - początek nowej wersji

 

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oferta tygodnia okazja tygodnia playstation 4 playstation store promocja Vicarious Visions

Nie przegap