Jakub Barwiak Jakub Barwiak 23.10.2017 10:37
Liga Sprawiedliwości 2 w produkcji
1163V

Liga Sprawiedliwości 2 w produkcji

Ostatnio okazało się, iż szefostwo DC chce przemodelować swoje podejście do budowy filmowego uniwersum, skupiając się bardziej na samodzielnych historiach. Ci, którzy cenią jednak łączenie różnych bohaterów w jednym obrazie mogą być spokojni.

J.K. Simmon – aktor wcielający się Lidze Sprawiedliwości w komisarza Gordona, zdradził, iż druga część Ligi jest już w produkcji. Przypomnijmy, iż jedynka nie miała jeszcze swojej premiery i zadebiutuje ona w kinach w listopadzie. Co ciekawe, ma być ona o wiele krótszym filmem, niż początkowo zakładano, według oficjalnych informacji długość tego obrazu będzie wynosić 121 minut.

Tego samego dnia co Liga, zadebiutuje Punisher Netfliksa

Pierwotnie tytułem widowiska DC było Justice League Part One, z sequelem zaplanowanym na 2019 rok. Ze względu na przedłużającą się produkcję iwiele dokrętek odłożono te plany, mówiono też, iż sequel został opóźniony, kosztem solowego filmu o Batmanie. Ze powodu na zamieszanie związane z tym filmem, nie wiadomo jednak jak dokładnie prezentują się obecne plany DC.

W wywiadzie udzielonym magazynowi Total Film, J.K. Simmons zdradził, iż scenariusz do Ligi Sprawiedliwości 2 jest w tym momencie pisany.

Będzie to pierwszy  film z Ligą Sprawiedliwości, mamy nadzieję na więcej. Pracują w tym momencie nad scenariuszami do Batmana i następnej Ligi Sprawiedliwości. Obecnie przedstawią moją wersję komisarza Gordona. Nie robię wiele, czuję że pokazano dopiero kawałek tego kim będzie mój komisarz.

Przewidywania wskazują, iż Liga Sprawiedliwości poradzi sobie w box office, stając się w ten sposób kolejną dochodową pozycją z uniwersum DC. Widowisko zadebiutuje w kinach już 17-ego listopada.

Źródło: http://movieweb.com/justice-league-2-script-writing-in-development/

Tagi: DC justice league liga sprawiedliwości warner bros

Nie przegap