Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.10.2017 16:29
Call of Duty: WW2. Pawłowski i Sabat gwiazdami dubbingu
445V

Call of Duty: WW2. Pawłowski i Sabat gwiazdami dubbingu

Call of Duty: WW2 otrzyma pełną, polską wersję językową. Dzisiaj CDP ujawniło nam pierwsze nazwiska, które będziemy mogli usłyszeć w polskiej wersji językowej. Są to młode gwiazdy polskiego kina.

Call of Duty: WW2, podobnie jak poprzednia odsłona serii otrzyma pełną polską wersję językową. Tym razem jednak, główne skrzypce będą grane przez mniej znanych aktorów. Nie można jednak powiedzieć, że role oddane zostaną amatorom, gdyż CDP wybrał do głównych ról najlepiej zapowiadających się aktorów młodego pokolenia, co pozytywnie może przełożyć się na jakość dubbingu. Bo nie ma co ukrywać - młode pokolenie dorastało razem z grami.

Call of Duty: WW2 będzie pełne brutalności i wulgaryzmów

W rolę Ronalda "Red" Danielsa wcieli się znany z Miasto 44, Belfra i Jack Strong, aktor Józef Pawłowski. Rola jego przyjaciela z oddziału - Roberta Zussmana - przypadła Marcelowi Sabatowi. Co do powiedzenia o swoich rolach mają aktorzy?

„Wcielenie się w Ronalda „Reda” Danielsa w Call of Duty: WWII pozwoliło mi naprawdę sprawdzić się i doświadczyć unikatowej narracji gry w wyjątkowy sposób” - powiedział Józef Pawłowski, znany z ról w Miasto 44, Belfer oraz Jack Strong. - „Red wiele przeżywa w trakcie opowiadanej historii, przez co i ja musiałem się wykazać” .

A tak o swojej roli mówi Marcel Sabat.

Naprawdę doceniam to doświadczenie – niesamowicie jest stać się częścią tak znanej, uwielbianej marki. Zdecydowanie zrobiłbym to ponownie, jeśli nadarzy się okazja”.

CoD: WW2 Marcel Sabat

Wkrótce poznamy kolejnych aktorów, którzy podłożą głosy w Call of Duty: WW2. Premierę gry zaplanowano n 3 listopada tego roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games

Nie przegap