Jakub Barwiak Jakub Barwiak 18.10.2017 13:30
Bohemian Rhapsody. Zobaczcie nowe zdjęcie z filmu
432V

Bohemian Rhapsody. Zobaczcie nowe zdjęcie z filmu

Bohemian Rhapsody – film biograficzny o zespole Queen nabiera coraz realniejszych kształtów, w związku z tym co rusz pojawiają się nowe materiały dotyczące tego obrazu. Tym razem, w sieci pokazało się nowe zdjęcie Ramiego Maleka w roli Freddiego Mercury’ego.

Reżyser Bohemian Rhapsody, Bryan Singer (seria X-Men) podzielił się na Instagramie nowym zdjęciem z planu produkcji. Widzimy na nim Ramiego Maleka, wcielającego się w Freddiego Mercury’ego w czasie jednego z występów zespołu. Jeżeli gra aktorska Maleka, będzie chociaż w części tak dobra jak jego charakteryzacja, otrzymamy kawał naprawdę porządnego kina.

Pierwsze zdjęcie Maleka w roli Freddiego Mercury'ego

Film o zespole Queen był planowany od wielu lat, jednak dopiero niedawno udało się doprowadzić ten projekt do stanu bliskiego ukończenia. Bohemian Rhapsody pokaże nam 15 lat z życia Freddiego Mercury’ego, począwszy od 1970 roku, czyli poznania członków słynnej kapeli, aż do legendarnego koncertu Live Aid w 1985 roku, czyli sześć lat przed śmiercią wokalisty. Bryan Singer określał swój film nie jako tradycyjną biografię, a bardziej jako hołd dla muzyki Queen.

Początkowo w Mercury’ego miał się wcielić Sacha Baron Cohen (Borat), jednak ze względu na – nie zgadniecie – „różnice artystyczne” pożegnał się z tą rolą. Zastąpił go Rami Malek, znany z serialu Mr. Robot. Oprócz Maleka w filmie wystąpią: Ben Hardy (X-Men: Apocalypse), Joe Mazzello (Social Network) i Gwilym Lee (Turysta).

Premiera Bohemian Rhapsody została zaplanowana na 25-ego grudnia 2018 roku, co może świadczyć o tym, iż studio mierzy w nagrody dla swojej produkcji.

 

Źródło: http://movieweb.com/bohemian-rhapsody-movie-rami-malek-freddie-mercury-photo/

Tagi: bohemian rhapsody queen bryan singer queen rami malek

Nie przegap