Jakub Barwiak Jakub Barwiak 17.10.2017 14:16
Gra o tron. Prezes HBO podekscytowany spin-offami
623V

Gra o tron. Prezes HBO podekscytowany spin-offami

Gra o tron jest bez wątpienia jednym z największych sukcesów HBO. W 2019 wyemitowany zostanie ostatni sezon tego serialu, szefostwo stacji wie jednak, iż nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Dlatego też HBO szykuje spin-offy swojego hitu. Podekscytowany nimi jest prezes giganta.

HBO nie ogłosiło jeszcze o czym konkretnie będą, zapowiedziane seriale rozgrywające się w świecie stworzonym przez George’a R.R. Martina. Dla stacji pracuje jednak pięć zespołów tworzących potencjalne spin-offy. Optymistyczny wobec tego projektu jest prezes HBO.

Czy uniwersum Gry o Tron powtórzy sukces MCU?

Richard Plepler – bo o nim właśnie mowa – w czasie Mipcomu w Cannes, na którym odbierał nagrodę, poruszył temat nowych produkcji spod szyldu Gry o tron. Plepler nie zdradził oczywiście żadnych szczegółów dotyczących fabuły, potwierdził jednak chociażby istnienie pięciu zespołów, które pracują nad tymi produkcjami.

To fantastyczna, utalentowana grupa scenarzystów. Sądzę, że stworzą oni dla nas naprawdę ekscytujące marki, z którymi będziemy mogli ruszyć dalej. Przeczytałem kilka wstępnych wersji i jestem podekscytowany tym co widziałem.

Gra o tron, oraz jej następcy są niezwykle istotni dla przyszłości HBO, zarówno z perspektywy zysków, jak i prestiżu, nie powinno więc dziwić, że prezes stacji dzieli się swoim optymizmem w tym właśnie temacie. Nawet jeśli sytuacja wygląda inaczej, niż w jego słowach, zdecydowanie nie powiedziałby tego  głośno.

Z pewnością, im bliżej wielkiego finału kultowego show HBO, tym coraz więcej pojawiać się będzie plotek, dotyczących spin-offów tej marki, w tym tych dotyczących historii o obsady.

Źródło: http://screenrant.com/game-of-thrones-prequel-exciting-hbo-ceo/

Tagi: game of thrones Gra o tron hbo

Nie przegap