Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.10.2017 20:46
Dead by Daylight. Freddy Krueger nie pozwoli Wam zasnąć
864V

Dead by Daylight. Freddy Krueger nie pozwoli Wam zasnąć

Dead by Daylight zostanie rozbudowane o kolejną legendę filmów grozy. Do obsady gry prawdopodobne dołączy sam Freddy Krueger z filmowego cyklu "Koszmar z Ulicy Wiązów".

Dead by Daylight to sieciowy horror z gatunku asymetrycznej gry wieloosobowej. Oznacza to, że jeden gracz wciela się w potężnego zabójcę, a reszta użytkowników odgrywa rolę jego ofiar. Nierówne starcie wymaga odmiennego podejścia do rozgrywki, która jest mocno zależna od tego kim gramy.

Dead by Daylight. Do gry trafi Michael Myers z filmowego Halloween

Dead by Daylight jakiś czas temu zostało rozbudowane o postać Michaela Myersa z filmu "Halloween" oraz Leatherface'a z serii "Teksańska Maskara Piłą Mechaniczną". Niedługo do tej istnej śmietanki horrorów dołączy sam Freddy Krueger, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Użytkownicy wyciągający pliki z gry natrafili na materiały dźwiękowe z ikonicznym śmiechem tego antybohatera. Teraz otrzymaliśmy zwiastun kolejnego zabójcy i również nasuwa on skojarzenia do Freddy'ego.

Dead by Daylight - zajawka "Don't Fall Asleep"

Pliki znalezione w grze i powyższa zajawka jasno wskazują na nieurodziwego władcę koszmarów. Nie byłby to zresztą pierwszy występ tego złoczyńcy, bo i gościnnie trafił on w formie DLC do Mortal Kombat z PS3.

Pozostaje nam teraz czekać na pełną i oficjalną prezentację Freddye'ego.

Źródło: YouTube (Dead By Daylight)

Tagi: Behaviour Digital Dead By Daylight dlc freddy krueger playstation 4 Starbreeze wideo