Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.10.2017 19:54
Stifled. Niezwykle oryginalny horror dla PS VR z datą premiery
295V

Stifled. Niezwykle oryginalny horror dla PS VR z datą premiery

Wirtualna rzeczywistość to świetne narzędzie do potęgowania doznań i horrorów. Niezwykle oryginalne Stifled nie tylko wykorzysta dobrodziejstwa VR, ale i zapewni oryginalną rozgrywkę bazującą na dźwiękach naszego otoczenia.

Stifled spróbuje zaciekawić graczy nietuzinkowym podejściem do rozgrywki. Twórcy stawiają większy nacisk na dźwięki niż oprawę wizualną. Oznacza to, że gracz będzie musiał rozwiązywać zagadki i eksplorować świat gry, opierając się w większym stopniu na zmyśle słuchu niż wzroku.

Playstation VR obchodzi pierwsze urodziny - urządzenie przekracza próg miliona egzemplarzy

Stifled nie tylko wykorzysta zalety wirtualnej rzeczywistości, by przenieść nas w sam środek akcji gry. Tytuł będzie również obsługiwał mikrofon i za pomocą wychwytywanych dźwięków rozświetli środowisko. W ten sposób gracz będzie musiał się rozeznać w lokacjach. Trzeba jednak uważać, bo za sprawą generowanego hałasu zwrócimy również uwagę pobliskich stworów. Całość utrzymano dlatego w minimalistycznej grafice, gdzie wszechobecna ciemność rozrzedzana jest jedynie poprzez białe odrysy przedmiotów i otoczenia.

Tytuł zadebiutuje na rynku 31 października.

Stifled - zwiastun dla PS VR

Ch.99

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/stifled-ps4-playstation-vr-launches-october-31

Tagi: playstation 4 playstation vr Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap