Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.10.2017 12:01
HyperX Cloud II jest już kompatybilne z PS4
2239V

HyperX Cloud II jest już kompatybilne z PS4

HyperX Cloud II otrzymało aktualizację oprogramowania, która sprawia, że headset jest teraz kompatybilny z PlayStation 4.

HyperX Cloud II to poprawiony model HyperX Cloud, który według wielu opinii to kopia Takstar Pro 80. Słuchawki mają w zestawie kartę dźwiękową, która umożliwia ustawienie opcji 7.1, choć funkcja ta różne zbiera opinie - dźwięk jest zbyt skupiony na centrum wirtualnej sceny.

Jeśli zaś już posiadacie słuchawki, to zapewne ucieszy Was wiadomość, że oprogramowanie HyperX Cloud II otrzymało aktualizację, która sprawia, że headset jest kompatybilny z PlayStation 4. Aktualizację znajdziecie na oficjalnej stronie producenta, gdzie znajduje się również instrukcja instalacji. Jeśli do tej pory nie spotkaliście się z tymi słuchawkami, być może teraz warto się nimi zainteresować, bo opinie zbiera na ogół dobre.

Aktualizacja przygotowana jest dla systemów Windows w wersji 7 (pierwszy service pack), Windows 8.1 i Windows 10. W chwili obecnej cena słuchawek zatrzymuje się w granicach 400 złotych.

Źródło: https://www.hyperxgaming.com/us/support/technical/downloads?product=hscp&filename=HyperX_Cloud_II_Firmware_Updater_Rev_0010

Tagi: aktualizacja hyperx hyperx cloud ii kingston playstation 4

Nie przegap