Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.10.2017 18:56
Life is Strange: Before the Storm. Data premiery i zwiastun drugiego odcinka
251V

Life is Strange: Before the Storm. Data premiery i zwiastun drugiego odcinka

Life is Strange: Before the Storm jeszcze w tym miesiącu otrzyma drugi odcinek kontynuujący historię. W co tym razem wpakowały się dziewczyny z Arcadia Bay?

Pierwszy odcinek Life is Strange: Before the Storm nie do końca nam się spodobał, ale stanowił miły powrót do wspaniałego uniwersum. Dlatego otrzymał od nas kredyt zaufania i przyzwoitą ocenę. Wiemy już kiedy poznamy dalszy ciąg historii Chloe i Rachel.

Nasza recenzja Life is Strange: Before the Storm Episode 1

Life is Strange: Before the Storm: Episode 2 kontynuuje wydarzenia z poprzednika. Życie rodzinne obu dziewczyn się wali, więc między nastolatkami zaczyna kiełkować uczucie. Bohaterki planują ucieczkę z miasta, ale Chloe wpada w serię wydarzeń i zmuszona zostaje do wykonania kilku zleceń dla Franka Bowersa - lokalnego handlarza narkotyków. Przysługi sprawiają, że dziewczę ląduje w niebezpiecznej sytuacji, która ujawnia tę gorszą stronę miasteczka Arcadia Bay.

Life is Strange: Before the Storm - zwiastun Episode 2

Life is Strange: Before the Storm: Episode 2 pojawi się na rynku w dniu 19 października. Będzie to ostatni rozdział przygody przed jej finałem - chyba, że posiadacie wersję Deluxe. Wówczas możecie liczyć na bonusowy odcinek, gdzie pokierujecie losami młodej Max, bohaterki pierwszej odsłony serii.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: Deck Nine Games Life is Strange: Before the Storm PlayStation 4 Square Enix wideo

Nie przegap