Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.10.2017 18:45
Need for Speed: Payback. Kiczowaty zwiastun przedstawia bohaterów fabuły
664V

Need for Speed: Payback. Kiczowaty zwiastun przedstawia bohaterów fabuły

Jeśli ktoś jeszcze wątpił, że nowe Need for Speed: Payback to nieoficjalna adaptacja filmowej serii Szybcy i Wściekli, to nowy zwiastun rozwieje wszelkie niejasności.

Need for Speed: Payback wcześniej przedstawiło otwarty świat gry, który będzie największym środowiskiem w historii cyklu. Poznaliśmy też pełną listę utworów ze ścieżki dźwiękowej. Teraz pora na zwiastun fabularny. Ten ukazuje troje bohaterów opowieści. Nie brakuje również wielkich wybuchów i podobnego kiczu.

Need for Speed: Payback chwali się pełną listą utworów

Need for Speed: Payback to nie tylko wyścigi, to również efektowna fabuła - przynajmniej ta ją zapowiadają twórcy. Czeka nas masa efekciarskiej i przekombinowanej akcji napędzanej perypetiami kilku bohaterów. Ich tożsamość to

  • Tyler "Ty" Ramirez - Urodzony kierować, który specjalizuje się w zawodach Drag i ulicznych wyścigach.
  • Jessica "Jess" Miller - spędza czas wykonując ryzykowne zadania oferujące wielki zarobek. Potrafi wybrnąć z każdej sytuacji i zrobi wszystko, aby chronić przyjaciół.
  • Sean "Mac" McAlister - Showman uwielbiający pokazywać swój styl. Jego specjalność to driftowanie i wyścigi po bezdrożach.

Need for Speed: Payback - zwiastun fabularny

Need for Speed: Payback pojawi się na rynku w dniu 10 listopada. Tytuł okaże się w pełnej polskiej wersji językowej, a do dubbingu zatrudniono, między innymi, znanego rapera O.S.T.R

Źródło: YouTube (Need for Speed)

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Payback playstation 4 wideo

Nie przegap