Jakub Barwiak Jakub Barwiak 12.10.2017 14:13
Nadchodzące filmy Marvela mają być unikalne
492V

Nadchodzące filmy Marvela mają być unikalne

Wiele osób zarzuca produkcjom Marvela, iż te są tworzone według tego samego schematu, co czyni je do siebie niezwykle podobnymi. Kevin Feige zapowiedział jednak, iż każdy z czterech, nadchodzących filmów studia będzie inny od pozostałych.

Już za kilkanaście dni w kinach pojawi się Thor: Ragnarok, widowisko, które ma zaprezentować zupełnie nową formułę, której w filmach Marvela jeszcze nie widzieliśmy. Wczoraj odbyła się uroczysta premiera tej produkcji, w jej czasie Kevin Feige – szef studia zapowiedział, iż kolejne filmy MCU będą zupełnie czymś innym, w stosunku do tego, co Marvel robił do tej pory.

Co ze zwiastunem Avengers: Infinity War?

Każdy z następnych filmów jest zaprojektowany tak aby być zupełnie inny, zupełnie unikalny. Ragnarok, Czarna Pantera, Infinity War, a nawet Ant-Man and the Wasp – wszystkie te cztery filmy są wyjątkowe i nie mogę się doczekać, aż widzowie je zobaczą.

Informacje, które pojawiły się o kolejnych produkcjach Marvela pokazują, iż słowa Kevina Feige mogą być prawdziwe. Thor: Ragnarok zapowiada się jako kosmiczna szalona przygoda, Czarna Pantera jako film akcji, dodatkowo z obsadą, którą w większości będą stanowić czarni aktorzy. Infinity War będzie oczywiście projektem wyjątkowym, wieńczącym pewną część całego uniwersum.

Na koniec pozostaje oczywiście Ant-Man & the Wasp, o którym wiemy najmniej. Może on być jednak szansą dla Marvela, na zrobienie mniejszego filmu z bardziej osobistą historią, co może służyć za chwilę wytchnienia po karuzeli emocji, jak czaka nas w najbliższych miesiąch.

Początek tej przejażdżki już 25-ego października, gdy w kinach zadebiutuje Thor: Ragnarok. 

 

Źródło: http://screenrant.com/kevin-feige-mcu-phase-3-unique-movies/

Tagi: Disney Kevin Feige marvel thor ragnarok

Nie przegap