Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.10.2017 14:33
Star Wars Battlefront 2 - oto polski głos Dartha Vadera
626V

Star Wars Battlefront 2 - oto polski głos Dartha Vadera

Star Wars Battlefront 2 kończy dzisiaj otwarte testy beta i niedługo ląduje na półkach, a tymczasem dowiadujemy się, kto w polskiej wersji podłoży głos Darthowi Vaderowi.

Przy ostatniej okazji mogliśmy bliżej zapoznać się ze stylem walka Dartha Vadera, który znajdzie się jako grywalna postać w Star Wars Battlefront 2. Dowiedzieliśmy się, że będzie mógł tymczasowo zwiększać swoją wytrzymałość i zadawane obrażenia - wartości te będą wzrastać z każdą chwilą w walce. Wychodzi na to, że grający nim będą siać zniszczenie.

Star Wars Battlefront 2. Darth Vader wkracza do akcji

Tymczasem EA Polska udzieliło informacji na temat części polskiej obsady aktorów podkładających głosy w Star Wars Battlefront 2. Głosu Darthowi Vaderowi użyczy Mirosław Zbrojewicz - znany choćby z filmu Chłopaki nie płaczą. Na wideo poniżej możecie usłyszeć próbkę jego kwestii, a ponadto dowiedzieć się co sam myśli o swojej roli. Jako czarny charakter czuje się pewnie.

Star Wars Battlefront 2 - Mirosław Zbrojewicz jako Darth Vader

Star Wars Battlefront 2 już teraz jawi się jako znacznie lepsze od swojego pierwowzoru. Twórcy pomyśleli nie tylko o dobrym trybie wieloosobowym, ale również kampanii fabularnej, której scenariusz będzie zgrabnie wpleciony pomiędzy nowe filmy z uniwersum - tym samym stanowić będzie jego część. Dzisiaj jest ostatni dzień na testowanie gry w ramach otwartych testów beta. Trybu fabularnego oczywiście przetestować nie możemy, ale do dyspozycji mamy trzy tryby rozgrywki wieloosobowej. Pierwszy z nich to Galactic Assault, czyli starcia dla 40 graczy, z których jedna strona szturmuje salę tronową, a druga stara się ich powstrzymać. Drugi tryb to Starfighter Assault, czyli starcia statków kosmicznych. Na koniec pozostaje Strike, który stanowi wariację na temat klasycznego Capture the Flag, gdzie jedna strona stara się przechwycić pakunek i donieść go do celu, a druga w tym przeszkadza - walczyć w tym trybie może do 16 graczy. Dla tych, którzy nie czują się pewnie, twórcy przygotowali tryb Arcade, gdzie zestaw wyzwań i zadań pozwoli nam się przygotować do wkroczenia w rozgrywki sieciowe. Istnieje również możliwość grania na podzielonym ekranie. Star Wars Battlefront 2 na półkach wyląduje 17 listopada.

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2 wideo

Nie przegap