Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.10.2017 17:25
Blizzard pracuje nad nową grą związaną z Overwatch
370V

Blizzard pracuje nad nową grą związaną z Overwatch

Uniwersum Overwatch nie przestaje się rozrastać i zdaje się, że Blizzard rozpoczyna już pracę nad kolejną grą związaną z tym światem. 

Overwatch to niesamowity fenomen i jedna z najpopularniejszych gier sieciowych obecnej generacji konsol. Produkcja chociaż nie posiada trybu fabularnego, to może się pochwalić całkiem przyjemnym i rozbudowanym uniwersum. Kolejne animacje razem z informacjami od twórców mocno rozbudowują tło świata i bohaterów. Czasem nawet zdarzy się kontrowersja. Jak wtedy, gdy ujawniono, że Smuga jest lesbijką.

Overwatch wkrótce wprowadzi dożywotnie bany

Marka Overwatch zostanie najprawdopodobniej rozbudowana o kolejną grę. Blizzard szuka pracowników do nowego projektu. Chodzi o artystów, którzy opracowaliby materiały do wykorzystania w tytule. Mowa tutaj o tworzeniu tekstur, modeli broni czy nawet całych postaci na podstawie istniejących już grafik koncepcyjnych. Nowe osoby miałyby więc stworzyć podwaliny, na których powstałaby gra.

Jako jedno z zalecanych doświadczeń wymienia się znajomość i rozumienie uniwersum Overwatch. Nie wspomniano jednak platform docelowych, więc równie dobrze może chodzić o grę mobilną. Miejmy jednak nadzieję, że Blizzard pracuje w pocie czoła nad grą, która trafi również do posiadaczy PlayStation 4.

Overwatch - film wprowadzający do gry

Źródło: https://careers.blizzard.com/en-us/openings/o1x75fwu

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard Overwatch playstation 4 wideo

Nie przegap