Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.10.2017 19:51
Star Wars Battlefront 2. Darth Vader wkracza do akcji
708V

Star Wars Battlefront 2. Darth Vader wkracza do akcji

Twórcy Star Wars Battlefront 2 pragną nieco przybliżyć postać Dartha Vadera i opowiadają o jego stylu gry. Fani tej postaci nie powinni być zawiedzeni.

Star Wars Battlefront 2 już niedługo pojawi się na rynku. Wielka premiera odbędzie się 17 listopada. Wersja beta nastraja bardzo pozytywnie do tej odsłony i większość użytkowników chwali zmiany wprowadzone do kontynuacji. Wielbiciele gwiezdnych wojen mogą liczyć na ciekawą grę osadzoną w tym uniwersum.

Star Wars Battlefront 2 - otwarta beta już dostępna dla posiadaczy PS4

Nie jest zaskoczeniem, że Star Wars Battlefront 2 pozwoli ponownie wcielić się w legendarnego Lorda Sithów - Dartha Vadera. Upadły Jedi to w końcu najbardziej rozpoznawalna postać tego uniwersum.Napędzany gniewem wojownik będzie cechował się wieloma ciekawymi umiejętnościami. Potrafi on tymczasowo zwiększać swoją wytrzymałość i zadawane obrażenia stając się silniejszym wraz z przebiegiem bitwy. Sprawia to, że Vader jest zawsze niebezpieczny, a gdy wpadnie w furię staje się siłą niemal nie do powstrzymania.

Darth Vader potrafi atakować na odległość poprzez rzucaniem mieczem świetlnym. Możemy też stosować jego ikoniczne duszenie za pomocą mocy i odpychać nią wrogów. Zdolności Vadera będzie można personalizować za pomocą Star Cards. Te pozwolą na obranie własnego stylu gry.

Star Wars Battlefront 2 - oficjalny zwiastun z rozgrywką

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/10/09/darth-vader-joins-the-fight-in-star-wars-battlefront-ii/

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2 wideo