Daniel Stroński Daniel Stroński 06.10.2017 20:07
Dragon Ball Xenoverse 2. Dabura i Buu (Gohan) w akcji
492V

Dragon Ball Xenoverse 2. Dabura i Buu (Gohan) w akcji

Dragon Ball Xenoverse 2 ma ogromny materiał źródłowy, z którego może czerpać setki postaci. Teraz w akcji możemy zobaczyć dwie zapowiedziane już wcześniej - Buu (po zaabsorbowaniu Gohana) oraz Daburę.

Dragon Ball Xenoverse 2 w tym miesiącu zaliczy pełny rok obecności na rynku, lecz ekipa z Dimps Corporation wciąż ma zaplanowane dodatkowe postacie. I nie ma się czemu dziwić, bo fani bijatyk z Goku, Vegetą i resztą potężnych wojowników póki co nie mają lepszego wyboru. Niebawem się to jednak zmieni, gdyż już na początku przyszłego roku dostaniemy Dragon Ball FighterZ od Arc System Works. Graliśmy w betę i zapowiada się na najlepszą grę DB w historii!

Dragon Ball FighterZ będzie hitem - nasze wrażenia z bety

Na razie jednak dla Bandai Namco liczą się przychody z kolejnych dodatków do Dragon Ball Xenoverse 2. Jesień przynieść ma postacie króla demonów Dabury oraz Buu po zaabsorbowaniu Gohana. Obaj wojownicy dostępni będą w formie płatnego DLC, którego szczegóły powinniśmy poznać niebawem.

Dragon Ball Xenoverse 2 - zapowiedź Dabury i Buu (Gohan)

 

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Bandai Namco Dimps Corporation Dragon Ball Xenoverse 2 Dragon Ball Xenoverse 2 Deluxe Edition Dragon Ball: Xenoverse 2

Nie przegap