Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.10.2017 18:18
Dead Rising 4. Zwiastun prezentuje szalone akcje z Capcom Heroes
395V

Dead Rising 4. Zwiastun prezentuje szalone akcje z Capcom Heroes

Dead Rising 4 tak jak poprzednie odsłony nie bierze siebie na poważnie i pełne jest elementów humorystycznych. Tryb Capcom Heroes pozwoli na istne szaleństwa i jeszcze bardziej urozmaici wybijanie wszechobecnych zombiaków.

Dead Rising 4 nie prezentowało w dniu premiery oczekiwanej jakości. Capcom jednak nie zapomina o swojej grze i próbuje trafić z nią do nowego grona użytkowników. Dzięki temu posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć, że najnowsza odsłona znanej serii ich nie ominie.

Dead Rising 4 z ustaloną datą premiery

Dead Rising 4 w ramach największej nowości zaoferuje posiadaczom PlayStation 4 tryb Capcom Heroes. Podczas zabawy będziemy mogli trafić na automaty arcade i założyć przy nich specjalny strój. Każdy z nich będzie inspirowany ikonicznymi bohaterami ze stajni Cacpomu. Nie będzie to jednak wyłącznie zmiana wyglądu. Nowy wystrój odda w nasze ręce specjalne zdolności i ataki. Ubierając kostium Dantego z Devil May Cry będziemy mogli wykonywać efektowne serie ciosów jego wielkim mieczem, a jako Mega Man otrzymamy możliwość strzelania ze specjalnego działa.

Dead Rising 4 - Capcom Heroes zwiastun

Dopakowana wersja Dead Rising 4 pojawi się na PlayStation 4 w dniu 5 grudnia. 

Źródło: YouTube (Official Capcom UK)

Tagi: Capcom capcom vancouver Dead Rising 4: Frank's Big Package playstation 4 wideo

Nie przegap