Jakub Barwiak Jakub Barwiak 06.10.2017 12:56
Gambit. Film ze świata X-Men z reżyserem?
270V

Gambit. Film ze świata X-Men z reżyserem?

Plotki o solowym filmie o Gambicie – jednym z najsłynniejszych X-Menów pojawiały się od jakiegoś czasu. Wraz z sukcesem Deadpoola i Logana rozgorzały one na dobre. Możliwe, iż włodarze wytwórni Fox znaleźli w końcu reżysera, który zajmie się tym projektem.

Jak podaje Deadline, reżyserem Gambita miałby zostać Gore Verbinski, który zasłynął chociażby z kręcenia Piratów z Karaibów. Informatorzy portalu wskazują, iż projekt ma mieć wysoki priorytet dla całego studia. Verbinski, który w tym roku nakręcił przeciętne Lekarstwo na życie, ma już w tym momencie skupiać się tylko i wyłącznie na pracach nad filmem z uniwersum X-Men.

Fox otwarty na nowego Wolverine'a

Jeśli wierzyć doniesieniom o angażu Verbinskiego, oznaczałoby to, iż Gambit wyjdzie w końcu z zawieszenia w jakim przebywał od dłuższego czasu. Również, nie tak dawno temu, Chaning Tatum – który łączony jest z rolą tytułowego mutanta – mówił, iż cały projekt rozpoczyna się w zasadzie od nowa. Możliwe więc, że słowa aktora były zwiastunem potwierdzenia angażu nowego reżysera.

Sam Verbinski wydaje się być przyzwoitym wyborem na to stanowisko, ma on doświadczenie z wysokobudżetowymi, rozrywkowymi filmami, a  wcześniejsze plotki wspominały właśnie o wysokim budżecie Gambita, być może jednak sukces Deadpoola i Logana, czyli filmów które mogły pochwalić się mniejszymi budżetami, sprawi iż będzie inaczej.

Oprócz informacji o reżyserze, pojawiło się również kilka pogłosek o fabule i głównym antagoniście. W filmie miałby się pojawić Mister Sinister – jedna z najbardziej ikonicznych postaci z komiksów X-Men. Sam obraz miałby być zaś utrzymany w typie heist movie. Jednym z kandydatów do zagrania głównego czarnego charakteru widowiska jest Daniel Craig. Miejmy nadzieję, iż doniesienia o postępach w pracach nad filmem okażą się prawdziwe i już wkrótce poznamy kolejne szczegóły o produkcji studia Fox.

Źródło: http://screenrant.com/gambit-movie-x-men-director-gore-verbinski/

Tagi: 20th century fox gambit Gore Verbinski

Nie przegap