Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.09.2017 14:18
Max Payne 2, Midnight Club 3 i obie części GTA Stories zmierzają na PS4
1600V

Max Payne 2, Midnight Club 3 i obie części GTA Stories zmierzają na PS4

Rockstar Games przenosi kolejne klasyki z PlayStation 2 na PlayStation 4. Obok Max Payne 2 i Midnight Club 3 pojawią się też świetne odsłony Grand Theft Auto z PSP: Liberty i Vice City Stories.

Do tej pory otrzymaliśmy już kilka hitów Rockstar Games w wersji z trofeami na PlayStation 4. Możemy zagrać w pierwszą odsłonę Max Payne, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City czy Grand Theft Auto San Andreas. W takim samym wydaniu możemy zagrać też w Canis Canem Edit, czyli tzw "GTA w szkole" oraz choćby Red Dead Revolver - protoplasta Red Dead Redemption. Do tego grona dołączą jednak kolejne gry.

Grand Theft Auto Vice City Stories w naszym cyklu Retrogranie

Rockstar Games nie ogłosiło tego jeszcze oficjalnie, ale informacja pochodzi z amerykańskiego systemu oceniania gier, czyli ESRB.

Wychodzi więc na to, że otrzymamy Max Payne 2: The Fall of Max Payne czyli kontynuację świetnej strzelaniny TPP, której znakiem rozpoznawczym jest ponura atmosfera i tryb spowolnionego czasu noszący nazwę Bullet Time. Nie wiadomo czy w odróżnieniu od poprzednika dostaniemy platynowe trofeum, ale z pewnością byłaby to dobra informacja.

Kolejnymi grami będą Grand Theft Auto: Liberty City Stories i Grand Theft Auto: Vice City Stories, czyli poboczne odsłony, które pojawiły się na PlayStation Portable i PlayStation 2 i bardzo spodobały się graczom i krytykom. Będzie to dobra okazja do nadrobienia, o ile Was ominęły.

Na koniec Midnight Club 3: DUB Edition, czyli świetna gra o nocnych wyścigach w otwartym świecie i tuningowaniu pojazdów. Nie wiadomo jeszcze kiedy pojawią się wspomniane porty. Trzeba też poczekać na informacje o trofeach i cenie, ale sądząc po dotychczasowych wydaniach, nie przekroczy ona 63 złotych.

 

Źródło: https://www.esrb.org/

Tagi: grand theft auto: liberty city stories grand theft auto: vice city stories gta max payne 2 Midnight Club 3 rockstar games

Nie przegap