Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.09.2017 19:16
Assassin's Creed Origins pozwoli uczyć się historii
704V

Assassin's Creed Origins pozwoli uczyć się historii

Assassin's Creed Origins otrzyma darmowe rozszerzenie w formie trybu edukacyjnego. Jeśli Wasza wiedza cierpi na jakieś braki historyczne z okresu starożytnego Egiptu, to Ubisoft zadba o ich uzupełnienie.

Assassin's Creed Origins wrzuci nas do najstarszej epoki historycznej z całego cyklu. Twórcy od samego początku istnienia marki przedstawiali nam fakty historyczne, które w mniejszym lub większym stopniu były naginane na potrzeby fabuły. Teraz studio idzie o krok dalej i przedstawia dwie ciekawe inicjatywy.

Assassin's Creed Origins przedstawia złote słuchawki za 200 tysięcy

Assassin's Creed Origins w przyszłym roku otrzyma darmowe DLC. Wprowadzi ono do tytułu specjalny tryb edukacyjny. Dzięki niemu użytkownicy będą mogli wziąć udział w wirtualnych wycieczkach tematycznych. Ma to stanowić doświadczenie podobne do odwiedzin muzeum. Poznamy w ten sposób liczne ciekawostki i zwiedzimy świat gry bez zmyślonych wątków. Na własne oczy ujrzymy proces mumifikacji, dowiemy się o szczegółach życia Kleopatry i posłuchamy naukowych komentarzy.

Assassin's Creed Origins wykroczy poza zwykłą grę i Ubisoft postawi poważny krok w dziedzinie nauki. Twórcy wykorzystają najnowsza technologię i zainwestują w rozwój sztucznej inteligencji, aby ułatwić proces rozszyfrowywania hieroglifów. Wszystko po to, żeby ułatwić pracę egiptologom. Inicjatywa nosi nazwę projektu The Hieroglyphics Intiative i poniżej zapoznacie się z szczegółami przedsięwzięcia.

Assassin's Creed Origins - projekt The Hieroglyphics Intiative 

Assassin's Creed Origins pojawi się na rynku w dniu 27 października i ma stanowić drugie życie dla całej serii. Dlatego rozgrywka przejdzie dosyć sporo radykalnych zmian.

Źródło: Notatka prasowa

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 The Hieroglyphics Intiative  Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap