Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.09.2017 18:13
Street Fighter V. Nowa arena i stroje z okazji Halloween
535V

Street Fighter V. Nowa arena i stroje z okazji Halloween

Już jutro Street Fighter V otrzyma kolejną falę nowości. Użytkownicy mogą liczyć na wiele strojów i nową planszę. Capcom pozwoli też zmienić muzykę lecącą w tle podczas pojedynków.

Street Fighter V prawdopodobnie może się poszczycić mianem najlepiej rozwijającej i wspieranej bijatyki generacji. Nawet pomimo tego, że sprzedaż stanęła w miejscu i tytuł nie osiągnął wielkiego sukcesu komercyjnego wśród właścicieli PlayStation 4. Capcom jednak nie zwalnia i teraz szykuje kolejne nowości.

Street Fighter V Arcade Edition - oferta sklepu zdradza istnienie gry

Street Fighter V w tym roku również będzie świętowało Halloween. Do gry trafią tematyczne kostiumy dla następujących postaci:

  • Dhalims - mumia
  • Bison - diabeł
  • Urien - Gill
  • Birdie - rzeźnik
  • F.A.N.G - szalony naukowiec

W galerii znajdziecie zrzuty ekranu prezentujące przebranie dla każdej postaci. Poniżej nowy wygląd M.Bisona.

 

Ujawniono również nową arenę: English Manor. Będzie kosztować 70.000 Fight Money lub €3.99.

To jednak nie koniec. Inne postacie również mogą liczyć na świeże ubrania. Cammy, ostatnio udostępniona Menat oraz Ed doczekają się własnych szkolnych mundurków. 

 

Wspominana Cammy otrzyma ponadto dwa kostiumy z przeszłości. Strój z czasów gdy była służącą Bisona w oddziale Dolls i alternatywny strój z Street Fighter IV.

Chun-Li dostanie trzy dodatkowe przebrania. Agentki Interpolu, strój wakacyjny oraz ubranie, w którym zazwyczaj sypia.

 

Wszystkie nowości będą dostępne od 26 września. Do gry trafi też Background Music Pack, który pozwoli nam zmienić lecącą w tle muzykę i spersonalizować w ten sposób areny. W galerii znajdziecie resztę zrzutów ekranu, które ukazują nowe przebrania.

Street Fighter V - zwiastun Menat

Źródło: http://www.capcom-unity.com/strumslinger/blog/2017/09/25/new-street-fighter-v-costumes-stage-and-music-packs-available-september-26

Tagi:

Nie przegap