Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.09.2017 18:29
Śródziemie: Cień Wojny otrzymało zabawne reklamy live-action
636V

Śródziemie: Cień Wojny otrzymało zabawne reklamy live-action

Śródziemie: Cień Wojny rozbuduje najlepszy element poprzednika, który wyróżniał grę na tle konkurencji. System Nemezis będzie miał jeszcze większy wpływ na kształtowanie świata. Nowa seria reklam w szybki i sprawny sposób tłumaczy graczom, jak to ma wyglądać.

Śródziemie: Cień Wojny doczekało się serii reklam z żywymi aktorami. Te w zabawny sposób ukazują i tłumaczą zależności wynikające z rozbudowanego systemu Nemezis. Ma on powołać żyjący świat, gdzie nasze czyny odbijać się będą echem wśród ludności.

Śródziemie: Cień Wojny - zobaczcie w akcji plemię dzikich orków

W Śródziemie: Cień Wojny nic nie będzie zapomniane. Zadba już o to system Nemezis, który został solidnie rozbudowany względem poprzedniej części gry. Oznacza to, że każda nasza decyzja będzie miała wpływ na dynamicznie zmieniający się świat. Okaleczony ork może powrócić silniejszy i motywowany żądzą zemsty. Osobnik, któremu oszczędzimy życie może się z kolei odwdzięczyć i wspomóc nas w naszej misji.

Śródziemie: Cień Wojny - Not Today, Brain

Nowe spoty reklamowe w świetny i prosty sposób ukazują tego typu działania. Ork ratuje ludzi przed ich śmiercią, by ostatecznie gracz odwdzięczył mu się tym samym odwlekając jego zgon.

Śródziemie: Cień Wojny

 

Drugi materiał przedstawia sytuację odwrotną. W tym przypadku mamy do czynienia z istnym draniem, który uporczywie uprzykrza życie innym. Graczowi nie pozostaje nic innego, jak mu się wrednie odpłacić.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Premiera gry odbędzie się w dniu 10 października.

Źródło: YouTube ( WBGamesUK)

Tagi: Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive wideo

Nie przegap