Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.09.2017 11:48
Kiedy spolszczenie do F1 2017?
1843V

Kiedy spolszczenie do F1 2017?

F1 2017 zapowiedziane zostało z potwierdzeniem polskiej wersji językowej. Tej jednak w premierowym wydaniu nie ma i Techland obiecało nam, że latka pojawi się jakiś czas po premierze. Od niej minęło trochę czasu, a spolszczenia nadal nie ma. Kiedy się pojawi?

Polska wersja F1 2017 to coś, na co czekają osoby, które kupiły tytuł Codemasters. Większość liczyło na polską wersję już w dniu premiery, przez co poczuli się zawiedzeni gdy okazało się, że polski dubbing się pojawi, ale w łatce wydanej jakiś czas po premierze gry. Po tej informacji, temat polonizacji zniknął z radarów. Aż do wczoraj gdzie Techland postanowił zabrać ponownie głos w tej sprawie. I mamy dobrą wiadomość.

Przeczytaj naszą recenzję F1 2017

Łatka dodająca polską wersję gry pojawić powinna się w ciągu najbliższych dni, mniej więcej w połowie przyszłego tygodnia. Aktualizacja, którą ma zamiar wypuścić Codemasters poprawiać ma także sporo błędów, w tym prawdopodobnie masowe dyskwalifikacje w grach sieciowych, na które narzekają od premiery osoby ścigające się po torach F1 z innymi ludźmi.

Czy warto kupić F1 2017? Według wszelakich opinii - jak najbardziej. Gra jest wyjątkowo udana. Pisaliśmy o niej w recenzji m. in. to:

[...] jeśli jesteście jej maniakami [F1 - dop. redakcja], to będziecie w domu. Zabawy wystarczy na długie godziny, tryb multi ze znajomymi sprawi mnóstwo frajdy, a na deser można przejechać się klasycznym bolidem, który brzmi nieziemsko. F1 2017 to gra kompletna, w której ciężko mi znaleźć minusy.

F1 2017 - zwiastun przedstawiający karierę

 

Źródło: https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Tagi: Codemasters Codemasters Software f1 2017 playstation 4 Techland

Nie przegap