Jakub Barwiak Jakub Barwiak 07.09.2017 19:46
Jared Leto o zamieszaniu związanym z filmem o Jokerze
739V

Jared Leto o zamieszaniu związanym z filmem o Jokerze

Uniwersum DC stało się ostatnio najbardziej plotkogennym uniwersum filmowym. Co rusz pojawią się przecieki o rzekomo powstających filmach z bohaterami z tej właśnie komiksowej stajni. Jednym z nich ma być solowy film o Jokerze, nie będący częścią dotychczasowego uniwersum.

Jared Leto – wcielający się w księcia zbrodni w Legionie Samobójców, wypowiedział się na temat rzekomego solowego filmu o Jokerze, w którym nie miałby się pojawić. Mimo imponującego doświadczenia i Oskara na koncie, kreacja frontmana 30 Seconds to Mars nie wywołała masowych zachwytów, co oczywiście wywołało spekulacje dotyczące przyszłości Leto w roli Jokera.

Legion Samobójców 2 z reżyserem

Sam solowy film o Jokerze pozostaje zagadką. Spekuluje się, że ma być on origin story, dodatkowo łączone są z nim wielkie, hollywoodzkie nazwiska z Martinem Scorsese na czele. Reżyserią miałby zająć się – znany z trylogii Kac VegasTodd Phillips. Nie wiadomo, który z aktorów miałby zgarnąć główną rolę, jednak na liście marzeń Warner Bros. znajduje się rzekomo Leonardo DiCaprio. Trudno więc się dziwić, że informacje te wywołały niemałe poruszenie w światku fanów DC. Stawiają one również pytania związane z przyszłością Rozszerzonego Uniwersum DC.

W czasie imprezy z okazji premiery Destiny 2, 45-letni piosenkarz/aktor podzielił się swoimi odczuciami i przemyśleniami dotyczącymi całej sytuacji.

Również jestem tym wszystkim odrobinę zdezorientowany, jednak tak, dzieję się teraz parę rzeczy w świecie DC. Kocham Jokera, to świetna postać, naprawdę zabawna do grania. To wielkie uniwersum i gdy grasz Jokera, nie masz go na własność. Masz ten zaszczyt trzymania pałeczki przez pewien czas, ale potem ją przekazujesz. Jest kilka filmów w produkcji i jest podekscytowany tym co z nich wyjdzie.

Mimo zaplanowanego filmu o Jokerze, z nowym aktorem na pokładzie, Leto wciąż miałby pozostać w grze i powrócić do swojej roli w sequelu Legionu Samobójców, oraz w planowanym filmie o Jokerze i Harley Quinn.

Sam film o Jokerze jest w tym momencie taką tajemnicą, że wydaje się być on niewiadomą nawet dla osób będących blisko produkcji sygnowanych logiem DC. Trzeba jednak pamiętać, że dopóki nie pojawią się żadne oficjalne ogłoszenia, każdą informację należy traktować z przymrużeniem oka.

Źródło: http://screenrant.com/jared-leto-joker-origin-movie-response-dceu-future/

Tagi: DC Jared Leto Joker warner bros

Nie przegap