Jakub Barwiak Jakub Barwiak 05.09.2017 14:23
Nowy Pitbull z tytułem. Marcin Dorociński i wielu innych w obsadzie
1967V

Nowy Pitbull z tytułem. Marcin Dorociński i wielu innych w obsadzie

Patryk Vega związany z serią Pitbull od jej początków zrezygnował z kręcenia kolejnych części i szykuje się właśnie do premiery Pitbulla w szpitalu Botoksu. Sama seria jednak nie zginie, znamy już tytuł i obsadę najnowszej odsłony.

Pitbull: Ostatni Pies – taki tytuł filmu zdradził Marcin Dorociński na swoim Facebooku. Znany aktor będzie prawdopodobnie odtwórcą głównej roli i po ponad dziesięciu latach ponownie wcieli się w Sławomira Desperskiego - „Despero”. Reżyserią i scenariuszem ma zająć się jeden z najlepszych polskich reżyserów Władysław Pasikowski (Psy, Jack Strong).

Nowy Pitbull z pewnością podwyższy przychody polskich kin 

Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna...

W obsadzie oprócz Dorocińskiego znaleźli się również Adam Woronowicz, Dorota Rabczewska, Marian Dziędziel, Cezary Pazura, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna i Rafał Mohr

Seria Pitbull to jedna z najbardziej dochodowych marek polskiej kinematografii. Od początku związany z nią Patryk Vega zrezygnował z prac nad kolejną częścią ze względu na konflikt obsadowy z producentami. W ubiegłym roku w kinach mogliśmy oglądać dwie części serii: "Nowe porządki" oraz "Niebezpieczne kobiety". Wszystkie filmy cyklu opowiadają o przenikającym się świecie przestępczym i stołecznych policjantów.

Źródło: https://www.facebook.com/marcindorocinski/posts/1454897577896760:0

Tagi: Marciń Dorociński Patryk Vega pitbull Pitbull: Ostatnie Pies władysław pasikowski

Nie przegap