Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.08.2017 12:07
Gwint - tutaj obejrzycie oficjalny turniej Gwent: Open
401V

Gwint - tutaj obejrzycie oficjalny turniej Gwent: Open

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana zaczynało jako mini-gra w Wiedźminie 3, a teraz doczekała się nie tylko kampanii dla jednego gracza, ale również własnych igrzysk na Gamescomie. CD Projekt zaprasza do oglądania.

Gwint to rozwinięcie mini-gry, która zawitała w Wiedźminie 3. Szybko spodobała się graczom - do tego stopnia, że okrzyknięto ją najlepszą mini-grą ostatnich lat. CD Projekt RED postanowiło stworzyć więc osobną grę, której głównym założeniem będzie gra w karty. Póki co można testować ją w ramach publicznej bety i wychodzi na to, że gra jest na dobrej drodze do stania się hitem w swojej kategorii.

Gwint z kampanią dla jednego gracza i igrzyskami e-sportowymi

Na tegorocznym Gamescomie, CD Projekt RED ujawniło ciekawą informację. Otóż Gwint ma doczekać się kampanii dla jednego gracza, której główną bohaterką będzie Meve - wojownicza królowa Lyrii i Rivii. To ona swego czasu nadała przydomek "biały wilk" naszemu Wiedźminowi.

To jednak nie wszystko, bo oprócz tego Gwint wejdzie w świat igrzysk e-sportowych. Mowa o Gwent: Masters, których pierwsza odsłona zostanie rozegrana podczas tegorocznego Gamescomu. W Gwent: Open zagra 8 najlepszych graczy, a nagrodą dla zwycięzcy będzie 25 000 dolarów oraz wstęp na kolejny turniej.

Gwint - zwiastun oficjalnego turnieju rozgrywanego na Gamescom

Turniej zaczął się o 12:00 i potrwa do jutra, tej samej godziny. Całość będzie transmitowana na żywo, na oficjalnym kanale twitch należącym do CD Projekt RED.

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału CD PROJEKT RED na stronie www.twitch.tv

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CD Projekt RED gamescom 2017 Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana playstation 4 wideo